Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski wyjedzie na stałe z Warszawy? Podjął już decyzję

Dawid Kwiatkowski wyjedzie na stałe z Warszawy? Podjął już decyzję

fot. YouTube.com/2115

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski w drugiej połowie stycznia 2024 roku wydał swój najnowszy album pod tytułem Pop Romantyk i niebawem wyruszy w trasę koncertową. Będzie można go zobaczyć w ośmiu polskich miastach. Artysta niedawno udzielił wywiadu dla Meloradia, w którym zdradził, że myśli o wyprowadzce z Warszawy. Co planuje?

Dawid Kwiatkowski z klipem do Co zostało mi? Płyta Pop Romantyk już dostępna >>

Dawid Kwiatkowski wyprowadzi się z Warszawy? Zdradził swoje plany na przyszłość

28-latek przyznał w wywiadzie, że kiedy 11 lat temu przeprowadził się do Warszawy z rodzinnego Gorzowa Wielkopolskiego to trochę "zachłysnął się" ludźmi i możliwościami, które dawała mu stolica. Wokalista przyznał, że w przeszłości potrzebował wielu rozrywek - a te Warszawa z pewnością zapewnia. Teraz rzadko bywa w klubach, a jego imprezowanie znacznie się ograniczyło.

Jak mówi Kwiatkowski, jego priorytety zmieniły się i jak wcześniej "potrzebował Warszawy do życia", tak teraz podjął decyzję o wyprowadzce z miasta.

Uciekam z Warszawy, już niebawem. Niedaleko, ale już potrzebuję lasu i uciekam do lasu. Chcę żeby mój pies, a w przyszłości mam nadzieję kilka psów, żeby mógł otwierać taras po prostu i żeby mogły sobie wyjść. A nie 7 rano klatka schodowa. Takie było moje marzenie od zawsze. Nigdy nie mieszkałem w domu i myślę, że to też przyniesie wiele muzycznych fajnych rzeczy. 

Jesteście zaskoczeni decyzją Dawida Kwiatkowskiego? 

Męskie Granie 2024: bilety. Jakie ceny karnetów i wejściówek 1-dniowych?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama