News

Dawid Podsiadło w związku! Na wideo całuje się ze znaną aktorką

Dawid Podsiadło w związku! Na wideo całuje się ze znaną aktorką

fot. Instagram: @dylanwishop

Dawid Podsiadło został przyłapany na pocałunku ze znaną aktorką, Marią Dębską. Plotki na temat ich związku pojawiły się kilka tygodni temu. 

Dawid Podsiadło i Maria Dębska są parą? Po raz kolejny byli widziani razem >>

Dawid Podsiadło w związku z Marią Dębską [WIDEO]

Dawid Podsiadło i Maria Dębska zostali przyłapani na pocałunkach i tym samym potwierdzili plotki o swoim związku. Artysta był po raz pierwszy widziany w towarzystwie aktorki 11 lipca 2023 roku podczas swojego niespodziewanego koncertu na dachu lokalu Cud nad Wisłą. Jakiś czas później Dawid Podsiadło i Maria Dębska znów byli widziani razem na OFF Festiwalu w Katowicach, po czym przyłapano ich razem na zakupach w Warszawie. Maria Dębska, która w 2022 roku rozwiodła się z aktorem, Marcinem Bosakiem, niedawno została zapytana o rzekomy związek z Dawidem Podsiadło w jednym z wywiadów. Odpowiedziała:

Wolałabym nie komentować swojego prywatnego życia. Jestem szczęśliwa. 

Taco Hemingway nagrał piosenkę z Darią Zawiałow. Supro znajdzie się na jej nowej płycie >>

Wszystko wskazuje na to, że Dawid Podsiadło i Maria Dębska rzeczywiście są parą. Portal Show News podzielił się filmikiem na swoim profilu na Tiktoku, na którym widać, jak ci się całują:

@shownews.pl Kochani to już pewne, serce Dawida Podsiadło jest zajęte 🤭 Słodkie buziaki z Marią Dębską mówią wszystko! To wideo rozwiewa wątpliwości 🙈😊 #dawidpodsiadlo #mariadębska #dc #dlaciebie #videoviral ♬ dźwięk oryginalny - SHOWNEWS.PL

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.