News

Demi Lovato wyznaje: „Jestem panseksualna i jestem z tego dumna”

Demi Lovato wyznaje: „Jestem panseksualna i jestem z tego dumna”

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato wyznała, że jest dumna z tego, że jest panseksualna. Jednak nie zawsze tak było. 

Demi Lovato o powrocie do narkotyków: „To samo powinno mnie zabić” >> 

Niedawno artystka była gościem podcastu The Joe Rogan Experience. W odcinku opowiedziała m.in. o swojej nowej płycie i serialu dokumentalnym Dancing with the Devil.

Demi Lovato jest panseksualna

Piosenkarka mówiła też o swojej seksualności. Demi Lovato stwierdziła, że obecnie podchodzi do tej kwestii „bardzo płynnie”.

Po części to jest spowodowane tym, że wcześniej byłam na nią zamknięta – przytacza słowa gwiazdy m.in. Billboard.

W pewnym momencie Joe Rogan zapytał Demi Lovato czy określenie jej jako osoby panseksualnej jest odpowiednie.

Tak. Słyszałam, jak społeczność LGBTQIA + jest nazywana „alfabetyczną mafią”. Jestem częścią tej mafii – powiedziała wokalistka.

Jestem panseksualna i jestem z tego dumna - cytuje ją Dzień Dobry TVN. 

Demi Lovato ujawniła, że do refleksji nad własną seksualnością skłoniła ją scena pocałunku między Sarah Michelle Gellar a Selmą Blair w filmie Szkoła Uwodzenia.

Pomyślałam: „Och, podoba mi się to”. Ale poczułam wstyd, bo dorastałam w chrześcijańskiej rodzinie. Zamknęłam się na myśl, że kobiety mogą być atrakcyjne, zanim w ogóle pozwoliłam sobie na przetworzenie tego, co czułam – mówiła Demi Lovato.

Demi Lovato nie powiedziała narzeczonemu, że z nim zrywa...? >> 

Artystka ujawniła też, że nie planuje ciąży, ponieważ nie wie czy ostatecznie zwiąże się z kobietą czy mężczyzną. Demi Lovato stwierdziła, że prawdopodobnie zdecyduje się na adopcję.

Przypomnijmy, że w lipcu 2020 roku 28-latka zaręczyła się z Maxem Ehrichem. Informacja o rozstaniu pary pojawiła się 2 miesiące później.

Panseksualny – co to znaczy? 

Termin „panseksualizm” pochodzi od połączenia greckiego przedrostka pan, który oznacza „wszystko" i łacińskiego sexus, które oznacza „płeć”. Osoby panseksualne czują pociąg do ludzi, niezależnie od ich płci i tożsamości płciowej. Panseksualista może więc związać się z każdym – kobietą, mężczyzną, transseksualistą lub człowiekiem o nieokreślonej płci. Panseksualiści uważają, że płeć człowieka nie ma żadnego wpływu na odczuwanie przez niego miłości i pociągu seksualnego.

Do gwiazd, które otwarcie mówią o tym, że są panseksualne należą m.in. Bella Thorne. Cara Delevigne, Kristen Stewart, Miley Cyrus i Monika Miller.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.