Reklama
placeholder
News

Demi Lovato o powrocie do narkotyków: „To samo powinno mnie zabić”

Demi Lovato o powrocie do narkotyków: „To samo powinno mnie zabić”

Fot. Instagram.com/ddlovato

Reklama
Reklama
placeholder

Demi Lovato opowiedziała o nocy, kiedy zażyła narkotyki po czasie trzeźwości. Tamto wydarzenie przyczyniło się do przedawkowania, do którego doszło w 2018 roku.

Demi Lovato została zgwałcona jako nastolatka. To był jej pierwszy raz >> 

Demi Lovato – dokument Dancing With The Devil

Od jakiegoś czasu jest głośno o serialu dokumentalnym, w którym główną bohaterką jest Demi Lovato. W Dancing With The Devil artystka opowiedziała m.in. o uzależnieniu od narkotyków i alkoholu oraz traumatycznych momentach z przeszłości. 28-latka ujawniła, że została zgwałcona jako nastolatka.

Dancing With The Devil miał premierę na YouTube 23 marca 2021 roku. 

Demi Lovato o narkotykach

W pierwszym odcinku Dancing With The Devil Demi Lovato wróciła do momentu, kiedy po świętowaniu sześciu lat w trzeźwości, zażyła narkotyki. Portale cytują słowa artystki, która twierdzi, że czuła się nieszczęśliwa i "nie widziała sensu w byciu trzeźwym". 

Tej nocy wzięłam butelkę czerwonego wina i nie minęło nawet pół godziny, a zadzwoniłam do kogoś, o kim wiedziałam, że ma narkotyki. Jestem zaskoczona, że wtedy nie przedawkowałam – czytamy m.in. w Insider.

Skończyłam na imprezie. Tak się złożyło, że natknąłam się na mojego starego dilera. (…) Pojechałam do miasta, poszłam na zakupy. Tej nocy brałam narkotyki, których nie próbowałam wcześniej. Spróbowałam metamfetaminy. Zmieszałam ją z ecstasy, kokainą, trawką, alkoholem, oksykontyną. I to samo powinno mnie zabić. Dopiero po dwóch tygodniach poznałam heroinę – powiedziała gwiazda.

Przypomnijmy, że 24 lipca 2018 roku Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles po tym jak przedawkowała heroinę. Po dwóch tygodniach opuściła klinikę i wzięła udział w odwyku.

Demi Lovato przeszła zawał serca i 3 udary po przedawkowaniu! >> 

Chciałabym móc powiedzieć, że ostatnia noc, w której kiedykolwiek dotknęłam heroiny, była nocą przedawkowania, ale tak nie było. (...) Zadzwoniłam do swojego dilera – cytuje wypowiedź piosenkarki w Dancing With The Devil Pudelek.pl.

Jak czytamy, 28-latka bierze zastrzyki ze środkiem, który hamuje działanie narkotyków i mimo że nie chce wpaść w sidła uzależnienia, zdarza jej się pić alkohol i palić marihuanę. Demi Lovato zapewniła, że „nigdy ponownie nie zechce dotknąć heroiny”.

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, w godzinach 12.00 – 2.00), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama