News

Demi Lovato – plakat, który promuje płytę obraża chrześcijan? Zakazano jego używania

Demi Lovato – plakat, który promuje płytę obraża chrześcijan? Zakazano jego używania

fot. instagram.com/ddlovato

Demi Lovato nie może już używać swojego plakatu na terenie Wielkiej Brytanii. Jako uzasadnienie podano, że może on obrażać uczucia religijne chrześcijan.

Shakira dissuje Pique w nowej piosence? Mocny tekst! >>

Demi Lovato – plakat

Plakat Demi Lovato, który stanowi przedmiot zakazu przedstawia piosenkarkę leżącą na materacu w kształcie krzyża, który znajduje się na czerwonym tle. Piosenkarka ponadto jest w skąpym, obcisłym stroju i jest skrępowana licznymi pasami. Obraz promuje najnowszą płytę Demi Lovato – HOLY FVCK.

Selena Gomez i Jenna Ortega na Złotych Globach 2023. Olśniły kreacjami? >>

Plakat pojawił się na ulicach Londynu w sierpniu 2022 roku, gdy krążek HOLY FVCK miał swoją premierę. Szybko pojawiły się na niego skargi, więc już po czterech dniach zniknął z ulic. 11 stycznia 2023 roku zakończyło się postępowanie w sprawie, w którym orzeknięto, że plakat prawdopodobne „poważnie obraża chrześcijan”. Dodano także, że towarzyszące mu hasło, czyli tytuł płyty, jest wulgaryzmem, co może być postrzegane jako połączenie seksualności „ze świętym symbolem krucyfiksu i ukrzyżowania”.

Zgadzacie się z takim wyrokiem?

Demi Lovato – albumy

Demi Lovato ma na koncie osiem albumów studyjnych: Don't Forget (2008), Here We Go Again (2009), Unbroken (2011), Demi (2013), Confident (2015), Tell Me You Love Me (2017), Dancing with the Devil... the Art of Starting Over (2021) oraz Holy Fvck (2022).

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.