News

Demi Lovato w pierwszej scenie seksu. Gwiazda pokazuje zdjęcie z nagrania

Demi Lovato w pierwszej scenie seksu. Gwiazda pokazuje zdjęcie z nagrania

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato nakręcix swoją pierwszą scenę seksu. Gwiazda pokazuje zdjęcie z planu i publikuje szczery wpis.

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus? [ZDJĘCIA] >> 

Demi Lovato w pierwszej scenie seksu

Demi Lovato niedawno pokazax na Instagramie zdjęcie w bieliźnie. Zrobix je po zagraniu w pierwszej w życiu scenie seksu.

Musiałx dziś nakręcić scenę seksu. Moją pierwszą! Trochę się bałx, ale obsada i ekipa byli tak profesjonalni i tak łatwo się z nimi współpracowało, że natychmiast mnie to uspokoiło. Potem pomyślax o tym, jak jestem dumnx, że mogę czuć się wystarczająco komfortowo w swoje skórze, żeby to zrobić. Wcześniej rzadko pokazywałx ramiona…  Teraz robię to! (To prawda, prawie nic nie widać, ALE NADAL). Nie zawsze czuję się dobrze w swoim ciele, więc kiedy jest inaczej i czuję się wystarczająco seksownie, żeby się tym podzielić – robię to! Ważne, żeby świętować małe sukcesy. Tak dla tego przypadkowego wybuchu pewności siebie i niezręcznego, zabawnego seksu – czytamy na profilu @ddlovato.

Maffashion o związku z Nikodemem Rozbickim. Kibicuje jemu i Julii Wieniawie? >> 

Demi Lovato w serialu Hungry

Jak donosi Entertainment Weekly, erotyczna scena, w której pojawi się Demi Lovato pochodzi z serialu komediowego NBC – Hungry. Już w styczniu 2021 roku informowano, że artystx zagra główną rolę i będzie producentx formatu. 

Hungry ma w zabawny sposób opowiadać o paczce przyjaciół, którzy należą do grupy osób zmagającymi się z problemami żywieniowymi.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przez wiele lat walczyx z zaburzeniami odżywiania, brakiem samoakceptacji i uzależnieniem od narkotyków. Otwarcie mówi o swoich zmaganiach i wspiera osoby z takimi samymi problemami.

W maju 2021 roku Demi Lovato wyznax, że jest osobą niebinarną i zapowiedziax, że od tej pory będzie używać neutralnych płciowo zaimków. 

Przy pisaniu tego artykułu przy czasownikach zastosowany został znak x, aby zachować neutralność.

Justin Bieber podpisał zdjęcie z żoną 'mama i tata'. Hailey Bieber komentuje >>  

30 lipca 2021 roku na TheRoku Channel zadebiutuje talk-show The Demi Lovato Show.

Jesteście ciekawi nowości od Demi Lovato?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.