Reklama
placeholder
News

Doda: fani chcą trasy Aquaria pełną parą. Co z kolejnymi miastami?

Doda: fani chcą trasy Aquaria pełną parą. Co z kolejnymi miastami?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Nadchodząca trasa Dody, Aquaria Tour, za sprawą której piosenkarka powróci do koncertowania po trzech latach przerwy, znalazła się w ogniu krytyki. Co sądzą o niej internauci?

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour? >>

Doda: Aquaria Tour tylko w Warszawie. Fani chcą innych miast

Trasa koncertowa Dody o nazwie Aquaria Tour rozpocznie się w sobotę 7 października 2023 roku. Widzowie będą mieli okazję poznać kulisy jej organizacji w programie Doda. Dream Show. W jego pierwszym odcinku piosenkarka poinformowała, że wszystkie koncerty z Aquaria Tour odbędą się w Warszawie na terenie Kompleksu Studyjnego Hala 2400 przy Łubinowej 4 A. Dodzie bardzo zależy na tym, aby każdy z koncertów został zrealizowany na jak najwyższym poziomie, dlatego też nie chce organizować trasy, która wymagałaby przetransportowania sceny do innych miast w Polsce. Z oficjalnego opisu Aquaria Tour można się dowiedzieć, że koncerty będą trwały po 90 minut, w trakcie których Doda zabierze fanów w świat czterech żywiołów i wykona piosenki ze swojej platynowej płyty pod tytułem Aquaria.

Doda - wiek, wzrost, waga, życie prywatne, koncerty, piosenki, Dream Show >>

Choć spora część internautów po obejrzeniu pierwszego odcinka Doda. Dream Show przyznała, że nie może się doczekać nadchodzącej trasy koncertowej, wśród użytkowników mediów społecznościowych nie zabrakło również osób, które skrytykowały Aquaria Tour. Niektórym internautom nie spodobało się to, że koncerty odbędą się wyłącznie w Warszawie i mają nadzieję, że Doda jednak ogłosi kolejne miasta w Polsce:

Ogromne rozczarowanie, jestem zawiedziony, tyle czekałem. Mieszkam bardzo daleko od Warszawy, była informacja o największych miastach w Polsce. Czym jest "tour" skoro wszystko odbywa się w jednym miejscu?

Skoro wszystkie koncerty w tym miejscu to nie powinno się nazywać Aquaria Tour bo jakie to tour?

Doda proszę powiedz ze masz dla nas niespodziankę i będą jednak inne miasta 😩!!!

Jestem zawiedziona. Myślałam, że to trasa po największych miastach w Polsce.

To żadne "TOUR" skoro tylko Warszawa.

Niezła ta trasa koncertowa - fanów do Warszawy.

Powiem tak: jak można nazwać trasę która w ogóle się nie odbedzie? Tylko w Warszawie bez sensu

Niezła TRASA koncertowa, tylko w Warszawie i w tej samej hali XD

Doda, prosimy o inne miasta ! Logistycznie dla wielu WAWA jest nieosiągalna. 

Czemu sama Warszawa ? Jest tyle pięknych miast.Dla mnie taka podróż do Warszawy i z powrotem jest mega kosztowna oraz nie każdego stać.

Aquaria Tour mimo wszystko cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Druga pula biletów na nadchodzącą (póki co) ''warszawską trasę koncertową'' Dody, która trafiła do sprzedaży zaraz po emisji pierwszego odcinka Doda. Dream Show, wyprzedała się w zaledwie kilka godzin.

Doda: Aquaria Tour - daty

  • 7.10.2023 (godzina 18:30)
  • 8.10.2023 (godzina 18:30)
  • 12.10.2023 (godzina 18:30)
  • 14.10.2023 (godzina 18:30)
  • 15.10.2023 (godzina 18:30)

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama