Reklama
placeholder
News

Doda w ciąży na nowym zdjęciu. Wokalistka wyłączyła komentarze

Doda w ciąży na nowym zdjęciu. Wokalistka wyłączyła komentarze

fot. Adam Słaboń / Universal Music

Reklama
Reklama
placeholder

Doda nie ukrywa, że lubi zaskakiwać i wywoływać szereg emocji u odbiorców.  Tym razem postanowiła w bardzo ciekawy sposób wypromować swój nowy singiel oraz trasę koncertową. Publikacja jest na tyle szokująca, że artystka wyłączyła możliwość komentowania posta.

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour? >>

Zdjęcie Dody w ciąży

Na swoim profilu na Instagramie Doda udostępniła zdjęcie, na którym ma ewidentny ciążowy brzuszek. Oczywiście artystka nie ogłosiła w ten sposób dobrej nowiny, to jej sposób na promocję singla Mama.

Doda i Dariusz Pachut znów razem? Byli widziani w takich okolicznościach >>

Oprócz wspomnianego brzucha w oczy rzuca się sukienka z kolorowych czasopism. Czy to sugestia dotycząca tego, co o niej piszą różne magazyny? Zdjęcie niewątpliwie daje pole do interpretacji. Widzimy na nim również dwójkę płaczących niemowlaków z dorysowanymi ogonami syreny — to niewątpliwie odniesienie do nazwy trasy koncertowej, Aquaria.

Wokalistka napisała w poście:

Mój najnowszy singiel „mama” Usłyszycie na trasie Aquarii już jutro🌙🔥 Nie mogę uwierzyć ,że najważniejszy koncert w moim życiu za 34 h……

Trasa koncertowa Dody odbędzie się w Warszawie. W jej ramach artystka zagra 5 koncertów na terenie Kompleksu Studyjnego Hala 2400 przy Łubinowej 4 A. Pierwszy z nich odbędzie się 7.10.2023 roku o godzinie 18:30, ostatni 15.10.2023 roku o godzinie 18:30. Obserwujcie instagramowy profil 4fun.tv >> i czekajcie na relacje z wydarzenia. A szczęściarze, którzy wygrali bilety na Aquarię w naszym konkursie, niech oznaczają nas na swoich relacjach. Poniżej zamieszczamy wybrane fragmenty z piosenki Mama wraz z tłumaczeniem, na końcu możecie posłuchać całego utworu.

Listen mama, mama I don't 
Wanna be mama, mama oh no 
I haven't found the one

tłumaczenie:
Słuchaj mamo, mamo, ja nie chcę
być mamą, mamą, o nie
Nie znalazłam tego jedynego

I don't wanna change a thing but myself
Thank you for the way I am

tłumaczenie:
Nie chcę zmieniać w sobie niczego
Dziękuję ci za to, jaka jestem


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama