Reklama
placeholder
News

Dariusz Pachut podsumował rok. Urocze ujęcie z Dodą

Dariusz Pachut podsumował rok. Urocze ujęcie z Dodą

fot. Instagram.com/dariuszpachut/dodaqueen

Reklama
Reklama
placeholder

Dariusz Pachut podsumował 2022 rok i pokazał filmik, na którym można zobaczyć go w towarzystwie Dody. Jak ukochany wokalistki ją nazywa?

Doda i Dariusz Pachut na nowym zdjęciu. 'Najprzystojniejszy ze wszystkich dotychczasowych facetów' >> 

Doda i Dariusz Pachut

W listopadzie 2022 roku Doda ujawniła, że jest zakochana. Chociaż piosenkarka nie zdradzała, kto skradł jej serce, fani domyślili się, że jej wybrankiem został Dariusz Pachut. Internauci zauważyli sportowca w klipie do piosenki Wodospady.

Pod koniec 2022 roku Doda i jej nowy partner wyjechali razem na wakacje. 24 listopada Dorota Aqualiteja Rabczewska opublikowała zdjęcie z Dariuszem Pachutem, na którym oboje uśmiechają się do obiektywu.

Dariusz Pachut towarzyszył Dodzie za kulisami sylwestra 2022 w Chorzowie. Na InstaStory piosenkarki pojawiła się relacja, na której ona i jej partner całują się.

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, rodzina, Instagram, praca >> 

Dariusz Pachut podsumowuje 2022 rok. Wspomniał o Dodzie

Dariusz Pachut znalazł się w gronie osób, które podsumowały minione 12 miesięcy rolką na Instagramie. Opisał m.in. sportowe osiągnięcia. Wspominając o Dodzie, pod filmikiem napisał:

1 Mysza❤️.

Wśród ujęć z ostatniego roku pojawiło się takie, na którym Doda przytula się do Dariusza Pachuta w czasie przejażdżki skuterem.

Ładna z nich para?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama