News

Dziewczyny z Dubaju: były mąż Dody zatrzymany w związku z filmem. Zarzut również dla wokalistki

Dziewczyny z Dubaju: były mąż Dody zatrzymany w związku z filmem. Zarzut również dla wokalistki

fot. plakat filmu Dziewczyny z Dubaju/materiały prasowe

Były mąż Dody został zatrzymany w związku z filmem Dziewczyny z Dubaju. Informacje przekazał serwis RMF FM.

Dziewczyny z Dubaju - recenzja filmu >> 

Były mąż Dody zatrzymany 

Jak czytamy, producent filmowy został zatrzymany w Warszawie, a Dorota Rabczewska usłyszała  zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności byłego męża.

Reporter RMF FM, Krzysztof Zasada, dowiedział się, że wokalistka jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego, które mówi o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Grożą za to 3 lata więzienia. Jeśli wierzycieli było wielu kara może wzrosnąć do 8 lat.

Według doniesień, Doda została wezwana do prokuratury i przesłuchana.

Śledztwo dotyczy działalności zatrzymanego [Emila S. – przyp. red.], który zbierał pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe – podaje RMF FM.

Dziewczyny z Dubaju - zdjęcia zza kulis filmu. Luksus, jachty i Stadion Narodowy >> 

Doda – oświadczenie ws. zatrzymania byłego męża

Doda wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. Piosenkarka napisała, że dostała jeden zarzut, zezwoliła na ujawnienie wizerunku.

Jako producent kreatywny, tworząc film od A do Z, wykonałam swój obowiązek, przynosząc gotowe dzieło, ba! Nie byle jakie, bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta, mojego ex męża, zadaniem było przynieść na to budżet, dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita, ja same problemy. Emil wczoraj, z ponoć 40 zarzutami, został aresztowany. Ja, jako Prezes spółki, dostałam jeden zarzut i pewnie parę lat bronienia się w sądzie. Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana. Chcę pomóc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze, dlatego przejęłam konto z syndykiem, z którym omawiałam porozumienia od miesiąca. Dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film ale już SAMA! Nauczka na przyszłość: jesteś artystą? Twórz filmy, a nie spółki. Do tego pierwszego jak widać mam talent. PS: nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach -niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu – czytamy.

Film Dziewczyny z Dubaju miał premierę kinową 26 listopada.

fot. Instagram.com/dodaqueen 

 

fot. Instagram.com/dodaqueen 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.