News

Doda rozstała się z mężem i ma nowego partnera? Emil Stępień komentuje

Doda rozstała się z mężem i ma nowego partnera? Emil Stępień komentuje

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda rozstała się z mężem i ma nowego partnera? Emil Stępień komentuje ostatnie doniesienia na ten temat.

Maffashion i Sebastian Fabijański planują ślub? Skomentowali plotki >> 

Doda ma nowego partnera?

Od jakiegoś czasu fani Dody podejrzewają, że wokalistka spotyka się z amerykańskim aktorem Maxem Hodgesem. Emocje wzbudziły wspólne zdjęcia Doroty Rabczewskiej z przystojnym Amerykaninem. Na jednej z fotek piosenkarka miała całować się z Maxem Hodgesem. Mówi się, że 39-latek sugerował nawet zaręczyny z Dodą. Dodatkowo obserwatorzy pary zauważyli, że oboje w tym samym czasie wyjechali do Stambułu i publikowali zdjęcia z tych samych miejsc.

Według doniesień, pierwsze wspólne zdjęcia Dody i Maxa Hodgesa pojawiały się w mediach społecznościowych jeszcze w 2019 roku. 

Po tym jak o całej sprawie zrobiło się głośno, Max Hodges zmienił swój profil na Instagramie (@mistermaxhodges) na prywatny.

Doda i Max Hodges są parą? Komentarz Emila Stępnia

Dziennikarze magazynu Gala próbowali skontaktować się Dodą i poprosić ją o komentarz, jednak nie uzyskali odpowiedzi. Jak podaje portal, w odpowiedzi na pytanie jednej z internautek artystka stwierdziła, że nie będzie wypowiadać się na ten temat.

Do spekulacji o romansie Dody i Maxa Hodgesa odniósł się natomiast mąż gwiazdy – Emil Stępień. W rozmowie z dziennikiem Fakt producent filmowy powiedział:

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem.

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska i Emil Stępień są małżeństwem od kwietnia 2018 roku. Ich ślub odbył się w tajemnicy w Hiszpanii.

Friz oświadczy się Wersow?! "Mam zamiar się zaręczyć" >> 

Max Hodges – kim jest?

Max Hodges urodził się w 1981 roku w Santa Cruz. Popularność zdobył dzięki pracy w serwisie TMZ. 39-latek sprawdził się też jako aktor dubbingowy. Użyczał głosu jednej z postaci w serialu dla dorosłych – Family Guy.

W sieci możemy znaleźć informację, że Max Hodges od 2013 roku nie pracuje już w TMZ i poświęca się swojej pasji, czyli podróżowaniu.

W 2015 roku Amerykanin wziął udział w randkowym show – Millionaire Matchmaker (Żona Dla Milionera). Jakiś czas później przyznał, że spotykał się z dziewczyną poznaną w programie dla rozgłosu.

 

Ran into somebody on the other side of the world

Opublikowany przez Max Hodges Niedziela, 16 sierpnia 2020

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.