Reklama
placeholder
News

Doda na Eurowizji 2022? Gwiazda stawia warunki

Doda na Eurowizji 2022? Gwiazda stawia warunki

Fot. YouTube.com/TheDodaTV

Reklama
Reklama
placeholder

Doda reprezentantką Polski na Eurowizji 2022? Gwiazda przyznała, że mogłaby wziąć udział w słynnym konkursie, ale pod pewnymi warunkami.

Doda się ROZWODZI! Ogłosiła to na Instagramie >>

Chociaż kolejny Konkurs Piosenki Eurowizji dopiero za rok, już teraz mówi się o tym, kto mógłby reprezentować nasz kraj na międzynarodowej scenie. Jest sporo internautów, którzy twierdzą, że Polska odniosłaby sukces, gdyby była to Doda. Jakiś czas temu w czasie live na Instagramie artystka powiedziała czy pojechałaby na Eurowizję.

Eurowizja 2022: Doda będzie reprezentować Polskę?

Dorota Rabczewska stwierdziła, że wzięłaby udział w widowisku „dla fanów i funu”. Dodała, że mogłaby przygotować dwie piosenki, a o tym, którą zaśpiewałaby ostatecznie, zdecydowaliby widzowie.

Piosenkarka postawiła też kilka warunków. Chciałaby sama wybrać reżysera występu i mieć wpływ na konkursowy standing. Dodatkowo w jej udział w Eurowizji miałaby być zaangażowana specjalna ekipa. Doda podkreśliła, że musiałaby dysponować odpowiednim budżetem, żeby przygotować show na najwyższym poziomie.

Jestem w stanie pójść na wiele, wiele kompromisów, ale w tym przypadku, jeżeli mam się za to zabrać i, jak podkreślam, robić to dla innych, chciałabym, by te warunki były spełnione – cytuje Dodę eurowizja.org.

Maneskin coveruje Miley Cyrus. Gwiazda zareagowała >> 

Przypomnijmy, że po finale Eurowizji 2021 wokalistka udostępniła na Instagramie fragment rozmowy na temat jej ewentualnego udziału w Eurowizji. Wielu fanów było zachwyconych tym pomysłem.

Mówiło się, że Doda chciała reprezentować Polskę na Eurowizji w 2005 roku, razem z zespołem Virgin. Ostatecznie grupa miała nie zgłosić swojego utworu, zniechęcona zmianami zasad selekcji. O wyjeździe Dody na konkurs głośno było też w 2015 roku. Dwa lata później Dorota Rabczewska była gościem specjalnym Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Chcielibyście ją usłyszeć na Eurowizji 2022? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama