Reklama
placeholder
News

Maneskin coveruje Miley Cyrus. Gwiazda zareagowała

Maneskin coveruje Miley Cyrus. Gwiazda zareagowała

Fot. Wikimedia Commons/Raph_PH/Måneskin

Reklama
Reklama
placeholder

Maneskin wykonał cover piosenki Miley Cyrus, a gwiazda zareagowała na ich wersję. Zobaczcie jak! 

Maneskin z zarzutami o plagiat. Eurowizyjny hit jest podobny do tej piosenki? >> 

Zwycięstwo na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji przyniosło Maneskin ogromną popularność. Wykonawcy hitu Zitti E Buoni wzbudzają zainteresowanie mediów na całym świecie. Mówi się m.in. o tym, że zrobili wrażenie na Miley Cyrus. 

Maneskin: Midnight Sky – Miley Cyrus cover

Niedawno na Instagramie pojawił się filmik, na którym Damiano David wykonuje własną wersję piosenki Miley Cyrus. Midnight Sky w jego wykonaniu brzmi jeszcze bardziej rockowo! Wideo spodobało się internautom i szybko obiegło internet. Nic dziwnego, że nagranie trafiło do samej Miley.

Wygląda na to, że wokalistka jest zachwycona tym jak jej utwór zinterpretował zwycięzca Eurowizji 2021. Amerykanka udostępniła cover na swoim profilu i podpisała go:

Moi najlepsi przyjaciele.

Eurowizja 2021: wyniki do zmiany? Złamano regulamin >> 

Fani mają nadzieję, że wkrótce usłyszą Miley Cyrus i Maneskin w duecie. Jakiś czas temu Damiano David zdradził, że to właśnie z tą artystką chciałby współpracować. Nagranie wspólnego utworu miałby ułatwić fakt, że piosenkarka i Maneskin należą do tej samej wytwórni. Mówi się, że włoski band może niedługo rozpocząć współpracę z menadżerem Miley Cyrus - Adamem Leberem.

Chcielibyście usłyszeć singiel od Miley Cyrus i Maneskin?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama