Reklama
placeholder
News

Doda w Love Island nie przebiera w słowach. 'Nie odpychaj jej jak g*wna'

Doda w Love Island nie przebiera w słowach. 'Nie odpychaj jej jak g*wna'

fot. materiały prasowe/Polsat

Reklama
Reklama
placeholder

Doda odwiedziła Wyspę Miłości i mocno dała do myślenia uczestnikom randkowego show. 

Gerard Pique zapytany o piosenkę Shakiry. Stanowcza reakcja >>

Love Island. Wyspa Miłości to program, w którym uczestnicy szukają drugiej połówki i walczą o nagrodę pieniężną. Wszyscy mieszkają w luksusowej willi w Hiszpanii, z dala od bliskich, bez dostępu do telefonu i internetu.

Dorota Rabczewska jakiś czas temu sama brała udział w programie telewizyjnym, który miał jej pomóc w odnalezieniu miłości. Artystka związała się z Dariuszem Pachutem, którego poznała jednak poza kamerami.  

Dariusz Pachut wystąpi w MMA? Powiedział, z kim chce walczyć >> 

Doda – Love Island. Wyspa Miłości 7

Doda gościła w Love Island. Wyspa Miłości, gdzie nie tylko dała wyjątkowy koncert, lecz także poprowadziła przeparowanie w Kręgu Ognia. Mieszkańcy willi musieli zmierzyć się z komentarzami widzów na swój temat. Wokalistka, która jest znana z ciętego języka i mocnego temperamentu, też w swoim stylu odniosła się do zachowania Islanderów oraz Islanderek i zaprowadziła porządki. Wcześniej Doda zapowiedziała, że uczestnikom raczej nie będzie do śmiechu. Mocne słowa usłyszała przede wszystkim Alicja, której zarzucono, że za bardzo dominuje i 'zatruwa' atmosferę. 

Jesteś tak przedstawiona, jak sama siebie przedstawiasz. (…) Twoja wypowiedź była 10 razy dłuższa od każdego uczestnika. Po co tyle słów? Nie musisz zagadywać własnego sumienia – powiedziała Doda do uczestniczki.

Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel? Tak twierdzi artystka, pisarka komentuje >>

Ty mówisz wciąż o swoich uczuciach. (…) Czy kiedykolwiek usiadłaś i pomyślałaś, że komuś zrobiłaś przykrość? (…) Uważam, że to, co robisz, jest toksyczne. (…) Nie jesteś też od ustalania tutaj zasad. Nie możesz mówić dziewczynom, kto ma prawo rozmawiać, kto nie ma prawa rozmawiać. (…) Nie możecie robić sobie wspólnie takich jazd emocjonalnych. (…) Nie uważasz, że ty czasami manipulujesz? – dodała.

Później Doda zwróciła się do wszystkich mieszkańców Wyspy Miłości:

Bądźcie dla siebie mili. Szanujcie siebie nawzajem, wspierajcie siebie nawzajem. Jak Olka wyciąga do ciebie rękę, to nie odpychaj jej jak g*wna, jak muchy śmierdzącej. Nie odpycha się przeprosin. To są ważne gesty człowieczeństwa.

Na koniec tego nietypowego przeparowania Doda podkreśliła, że Islandersi mają jeszcze szansę pokazać się widzom z lepszej strony oraz, że kibicuje wszystkim uczestnikom Love Island.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama