News

Doda w poruszającym wyznaniu: 'Na liczniku miałam 150 km na godzinę i zamknęłam oczy'

Doda w poruszającym wyznaniu: 'Na liczniku miałam 150 km na godzinę i zamknęłam oczy'

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda nagrała film, w którym porusza temat trudnych przeżyć. O wideo mówi się niedługo po tym jak pojawiły się informacje, że premiera filmu Dziewczyny z Dubaju może być zagrożona.

Doda się ROZWODZI! Ogłosiła to na Instagramie >> 

Dziewczyny z Dubaju – co z premierą?

Według zapowiedzi, jeszcze w 2021 roku na ekrany kin ma wejść produkcja na podstawie książki Piotra Krysiaka – Dziewczyny z Dubaju. Producentami filmu są Doda oraz Emil Stępień.

O ekranizacji jest głośno nie tylko za sprawą kontrowersyjnej tematyki. W Dużym Formacie ukazał się artykuł opisujący „niejasne okoliczności” powstawania filmów byłego partnera Doroty Rabczewskiej.

Jakiś czas temu informowano, że Piotr Krysiak wypowiedział umowę producentom Dziewczyn z Dubaju ze względu na niewywiązanie się z zasad kontraktu i z tego powodu film może nie ujrzeć światła dziennego.

Dziewczyny z Dubaju: obsada >> 

Doda: „Na liczniku miałam 150 km na godzinę”

Onet przypomina wypowiedź Doroty Rabczewskiej, w której wokalistka przyznaje, że przeżyła trzy załamania nerwowe.

Przeżyłam w swoim życiu trzy załamania nerwowe. Naprawdę byłam na dnie. Na dnie... Oczywiście, nie były one spowodowane zawodowymi aspektami, tylko prywatnymi. Lizałam rany gdzieś w tajemnicy, w ukryciu, wyjeżdżałam za granicę. Starałam się to zrobić nie na oczach wszystkich, bo taki mam już charakter. Ale naprawdę wiem, co to znaczy zapukać do dna – czytamy.

Piosenkarka opublikowała wideo na InstaStory, w którym wspomniała trudne chwile. Jej słowa cytuje m.in. serwis Na Temat: 

Jechałam tą drogę parę miesięcy temu i, przyrzekam, na liczniku miałam 150 km na godzinę i zamknęłam oczy... Teraz jadę tą samą drogą i nie chcę zamykać oczu.

Dodzie towarzyszył amerykański aktor Max Hodges.

Britney Spears: zwrot w sprawie! To koniec kurateli ojca? >>

Przypominamy, że jeśli szukacie wsparcia, macie problem, z którym możecie zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu zaufania:

  • Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

  • Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.