News

Doda – nowe imię już znane. Tak teraz nazywa się piosenkarka

Doda – nowe imię już znane. Tak teraz nazywa się piosenkarka

fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda dopisała sobie nowe imię. Piosenkarka zdradziła, że tak będzie się nazywać jej nadchodząca płyta. Mówiło się, że fani poznają nowe imię Dody jesienią 2022 roku – w dniu premiery krążka – jednak ujawniono je wcześniej. 

Doda dodała sobie nowe imię. Zmieniła dokumenty >> 

Przypomnijmy, że na początku 2022 roku Dorota Rabczewska prosiła fanów o pomoc w wyborze drugiego imienia, które postanowiła przybrać przy okazji zmiany dokumentów. Artystka chciała, żeby imię było unikatowe, podkreślało jej energię, charyzmę, moc i serce.

Niedawno było głośno o tym, że Doda już zmieniła dokumenty i formalnie ma drugie imię. Jakiś czas później pojawiły się informacje o tym, na jakie padł wybór.

Doda – drugie imię. Jakie ma nowe imię?

Media obiegły wiadomości, że drugie imię Dody to Aqualiteja – nawiązujące do znaku zodiaku gwiazdy. Doda jest Wodnikiem.

Po wpisaniu danych firmy Dody w Bazie Internetowej Regon, czytamy, że piosenkarka nazywa się teraz Dorota Aqualiteja Rabczewska.

Friz w oktagonie? Podał stawkę, za którą zawalczy >>

Mniej więcej w tym samym czasie, gdy pojawiały się artykuły o jej nowym imieniu, Doda opublikowała na Instagramie zapowiedź nowego singla z podpisem: AQUALITEJA.

Doda – nowy singiel. Kiedy premiera?

Nowa piosenka Dody ma pojawić się 7 lipca 2022 roku.

Spodziewaliście się, że Doda wybierze aż tak oryginalne imię?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.