Reklama
placeholder
News

Doda ma nietypowe hobby. Dariusz Pachut wychodzi wtedy z domu

Doda ma nietypowe hobby. Dariusz Pachut wychodzi wtedy z domu

fot. instagram.com/dodaqueen/ fot. instagram.com/dariuszpachut/

Reklama
Reklama
placeholder

Doda 27 stycznia 2024 roku zagrała ostatni koncert z trasy Aquaria Tour, która promowała album pod tytułem Aquaria wydany w 2023 roku. Wokalistka występem w Gdańsku zakończyła swoją przygodę z trasami koncertowymi, bo jak twierdzi, żadna kolejna nie będzie w stanie przebić tej, która dobiegła końca. Kilka miesięcy temu artystka pochwaliła się, że pod jej dachem zamieszkał pies o imieniu Wolfie. Doda co jakiś czas dzieli się nagraniami ze swojego domu w mediach społecznościowych. Pojawia się na nich zarówno jej czworonożny przyjaciel, jak i partner, Dariusz Pachut. Niedawno wyszło na jaw, że mężczyzna wychodzi z domu Dody, kiedy ta zajmuje się pewnym nietypowym hobby.

Doda dostała od fanów nietypowy prezent. Nie zgadniecie jaki >>

Doda ma ciekawe hobby, Dariusz Pachut nie jest w stanie go znieść

Doda jest w związku z Dariuszem Pachutem od 2022 roku. W zeszłym roku spekulowano o rozstaniu pary, po tym, jak przestali obserwować się wzajemnie w mediach społecznościowych, a z ich profili zniknęły wspólne zdjęcia. Żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło jednak tych informacji. Wszystko wskazuje na to, że te kłopoty to już przeszłość. Poza tym, że Dariusz Pachut pojawia się na InstaStory Dody, był również widziany na jej ostatniej trasie koncertowej.

Okazuje się, że Dariusz Pachut nie podziela ze swoją ukochaną jej nietypowej pasji. W niedawnym wywiadzie dla Party Doda stwierdziła, że gdyby nie śpiewanie, to mogłaby zostać lekarzem. Przyznała też, że fascynuje ją anatomia człowieka i wnętrze ludzkiego ciała i uwielbia oglądać dokumenty na temat operacji medycznych. To właśnie ich nie jest w stanie znieść Dariusz Pachut:

Rozkładałam na czynniki pierwsze jelito cienkie, jelito grube... Mnie nic nie brzydzi. Ja mogę być chirurgiem, jak ja oglądam takie programy, to Darek ucieka.

W tym przypadku jesteście team Doda czy team Dariusz? 

Dariusz Pachut – kim jest i czym się zajmuje? Wiek, Instagram, praca >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama