News

Doda sprzedaje swoje… ciało. O co chodzi?

Doda sprzedaje swoje… ciało. O co chodzi?

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda sprzedaje swoje... ciało? Dorota Rabczewska poinformowała w weekend na swoim profilu na Instagramie, że będzie można kupić... części jej ciała w postaci skanów 3D. O co chodzi?

Cyfrowy skan jej ciała, przygotowany przez Wolfstudios, został podzielony na 400 części. Piosenkarka chwali się, że zrobiła to jako pierwsza osoba na świecie. Podkreśla również, że to bardzo świadoma decyzja i że chce kreować trendy oraz być krok przed innymi. 

Doda rozstała się z mężem i ma nowego partnera? Emil Stępień komentuje >>

Doda – ciało na sprzedaż w formie NFT

Pierwsze 30 fragmentów jej ciała zostanie wkrótce wystawione w serwisie DodaNFT.com w formie NFT (niewymiennych tokenów cyfrowych). W piątek 17 września na portalu ruszyły zapisy na kupno najbardziej atrakcyjnych elementów. 

Wraz z tokenami oferowane będą dodatkowe korzyści, takie jak między innymi bilety na jej koncerty czy status bliskiego przyjaciela wokalistki na Instagramie. 

Doda pokazała świadectwo ochronne. 'DODA jest opatentowana' >>

Doda – ciało w formie tokenów już w sprzedaży

Piosenkarka przedstawia to jako możliwość wzbogacenia się dla swoich fanów. Doda przypuszcza bowiem, że wartość jej NFT będzie rosła wraz z jej popularnością. 

Pierwsze 30 fragmentów będzie można kupić już za 200 dolarów. Należy się jednak spodziewać, że wraz ze wzrostem atrakcyjności oferowanych elementów, cena będzie rosnąć. 

Co Wy na to? Skusicie się na zakup? 
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.