News

Studniówka albo walentynki z Dodą? Jest szansa, ale i warunek

Studniówka albo walentynki z Dodą? Jest szansa, ale i warunek

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Studniówka albo walentynki 2022 z Dodą? Wokalistka daje na to szansę, ale stawia też pewien warunek. Jaki?

Eurowizja 2022: Doda zgłosiła swoją piosenkę Fake Love, ale… jej nie przyjęto >>

Głośno jest o dość nietypowym konkursie, który niedawno w swoich mediach społecznościowych ogłosiła Doda. Piosenkarka powiedziała, że pójdzie ze zwycięzcą na bal maturalny albo spędzi z nim walentynki. 

Doda pójdzie z kimś na studniówkę?

Chyba sezon studniówkowy się znowu zaczął. A skąd to wiem? A stąd, że dostaję znowu setki zaproszeń na studniówki. Więc postanowiłam zrobić o to ten konkurs – zapowiedziała Doda w jednym ze swoich filmików.

Żeby mieć szansę na spotkanie z Dodą, trzeba zagłosować na jej nową piosenkę, Fake Love, w radiowych listach przebojów. Artystka podała adres mailowy, na który można wysyłać screeny z dowodem na oddanie głosu.

Studniówka córki Michała Wiśniewskiego. Tak wyglądała Fabienne >>

Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania, im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną i z chłopakiem – powiedziała Doda.

Swój filmik Doda zakończyła sceną, w której maturzyści tańczą poloneza. W miejscu twarzy jednej z uczennic „dokleiła” swoje zdjęcie.

Fani są zachwyceni pomysłem Dody. Wygląda na to, że piosenkarka może spodziewać się ogromniej ilości zgłoszeń! ;-) 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.