Reklama
placeholder
News

Doja Cat w Polsce 2024! Data koncertu, bilety

Doja Cat w Polsce 2024! Data koncertu, bilety

fot. youtube: Doja Cat

Reklama
Reklama
placeholder

Doja Cat zagra koncert w Polsce w 2024 roku. Amerykańska raperka wystąpi na Open'er Festival.

Doja Cat już za kilka miesięcy zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Artystka jest obecnie jedną z najpopularniejszych amerykańskich raperek, która ma na swoim koncie niejeden sukces. Jej najnowszy album pod tytułem Plant Her przez trzy tygodnie utrzymywał się na 2. miejscu pierwszej dziesiątki zestawienia Billboardu. Raperka zdobyła również nagrodę Grammy za piosenkę Kiss Me More nagraną w duecie z SZA. Wiele innych utworów artystki, w tym między innymi Like ThatLove Again, Streets czy Say So, mają po setki milionów wyświetleń na YouTubie. Pod koniec sierpnia 2023 roku Doja Cat podzieliła się teledyskiem do swojego singla pod tytułem Paint Town Red. W klipie w surrealistyczno-satanistycznym klimacie zaprezentowała swój nowy, bardziej mroczny wizerunek. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Doja Cat - koncert na Open'er Festival 2024: data

Doja Cat wystąpi na Open'er Festivalu w Gdyni w piątek 5 lipca 2024 roku. Festiwal odbędzie się w dniach od 3 do 7 lipca. Organizatorzy imprezy niedawno ogłosili, że pierwszą headlinerką została Dua Lipa, która wystąpi 4 lipca. 

Dua Lipa pierwszą headlinerką Open'er Festival 2024! Data, bilety >>

Doja Cat - koncert na Open'er Festival 2024: bilety, ceny

Bilety na koncert Doja Cat na Open'er Festival 2024 są dostępne na stronie festiwaluZa wejściówkę jednodniową trzeba obecnie zapłacić 495 złotych. Można też wykupić karnet weekendowy + pole namiotowe za 935 zł, karnet na 4 dni za 1039 złotych lub karnet na 4 dni + pole namiotowe za 1305 złotych. Do ceny wejściówki doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama