Reklama
placeholder
News

Dua Lipa pierwszą headlinerką Open'er Festival 2024! Data, bilety

Dua Lipa pierwszą headlinerką Open'er Festival 2024! Data, bilety

fot. youtube: Dua Lipa

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na Open'er Festival 2024. Kiedy odbędzie się jej koncert i gdzie można kupić bilety?

Dua Lipa 10 listopada 2023 roku podzieliła się swoim singlem o nazwie Houdini. Jego teledysk ma już ponad 26 milionów wyświetleń. Piosenka znajdzie się na najnowszym albumie wokalistki, którego tytuł nie jest jeszcze znany. Będzie to pierwsza płyta w karierze Duy Lipy po blisko 3-letniej przerwie. Dua Lipa ma na swoim koncie wiele innych hitowych piosenek, w tym między innymi New Rules, Don't Start Now czy Dance The Night, która znalazła się na soundtracku do filmu Barbie

Czerwonowłosa Dua Lipa z nową piosenką. ‘Houdini’ będzie hitem? >>

Dua Lipa - koncert na Open'er Festival 2024: data

Dua Lipa wystąpi na Open'er Festival w czwartek 4 lipca 2024 roku na Orange Main Stage w Gdyni. Festiwal odbędzie się od 3 do 7 lipca. 

Taco Hemingway zaśpiewał hit Duy Lipy i został bohaterem Open'era [WIDEO] >>

Dua Lipa - koncert na Open'er Festival 2024: bilety

Bilety na koncert Duy Lipy na Open'er Festival 2024 są dostępne na stronie festiwaluBilety jednodniowe kosztują 495 złotych. Można też wykupić między innymi karnet na 4 dni za 1039 złotych lub karnet na 4 dni + pole namiotowe za 1305 złotych. Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama