Reklama
placeholder
News

Doja Cat kończy karierę? Awantura po odwołanym koncercie wywołała mocną reakcję

Doja Cat kończy karierę? Awantura po odwołanym koncercie wywołała mocną reakcję

fot. YouTube.com/Doja Cat

Reklama
Reklama
placeholder

Doja Cat kończy karierę? Raperka wdała się w dyskusję z fanami i mocno zareagowała na ich zarzuty. Zasugerowała, że schodzi ze sceny.

Oliwka Brazil dała 25-minutowy koncert? Tiktoker relacjonuje >>

Doja Cat miała wystąpić na festiwalu Asunciónico w Paragwaju. Pierwszy dzień imprezy z udziałem artystki został odwołany ze względu na burzę i złe warunki atmosferyczne.

Doja Cat rezygnuje z muzyki? Dyskusja z fanami

Paragwajscy fani Doji Cat mieli żal do gwiazdy, że nie wspomniała o odwołanym występie w swoich social mediach i nie spotkała się z nimi, kiedy czekali nad nią pod hotelem. Słuchacze zarzucili raperce, że ich zignorowała. Doja Cat została nazwana nawet „wrogiem publicznym”. Kiedy jeden z fanów napisał, że „jest za późno na przeprosiny”, Doja Cat odpowiedziała, że „nie zamierza przepraszać”.

Jakiś czas później Doja Cat napisała na Twitterze, że „nie może się doczekać jak zniknie” i że „muzyka jest dla niej martwa”. Pojawił się też wpis:

To g***o nie jest dla mnie, więc odpadam.

Afazja – co to jest? Bruce Willis kończy przez to karierę >>

Po dyskusji z fanami, Doja Cat zasugerowała w mediach społecznościowych, że odchodzi z przemysłu muzycznego. Artystka zmieniła na jakiś czas nazwę profilu na Twitterze na: „Ja rezygnuję”.

Później Doja Cat przeprosiła za swoją emocjonalną reakcję i słowa o rzuceniu muzyki. Zareagowała na jeden z artykułów i komentarz, że być może nie przechodzi na emeryturę słowami: Tak, k***a, przechodzę. 

Syn Edyty Górniak jako Enso debiutuje w singlu Lambada >>

Niedawno Doja Cat napisała na Twitterze:

Nadal mam coś do zrobienia. Myślicie, że jak publikuję zdjęcia to znaczy, że nie odchodzę. Zdjęcia nie równa się muzyka. To oznacza, że wciąż mam filmy do nakręcenia i występy do zrobienia. (…) Jeszcze nie odeszłam.

Uwaga, posty Doji Cat, które znajdziecie niżej, są nieocenzurowane. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama