News

Dzień nauczyciela – prezenty z pomysłem

Dzień nauczyciela – prezenty z pomysłem

Fot. Pixabay.com

14 października obchodzimy w całej Polsce Dzień Nauczyciela. Co podarować pedagogom z tej okazji? 

Instagram usuwa bardzo ważną funkcję. Co za zmiana! >> 

Dzień Nauczyciela jest obchodzony w Polsce od 1972 roku. W naszym kraju święto pracowników oświaty wypada 14 października – w  rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela? Pamiętajcie, że upominek nie powinien być kosztowny, bo może zostać uznany za poręczenie majątkowe i przynieść sporo problemów nie tylko nauczycielowi, który go dostaje, lecz także Wam, a nawet Waszym rodzicom. Co w takim razie podarować z okazji Dnia Nauczyciela? Mamy kilka propozycji! 

Prezent dla nauczyciela. Za to przyczepi się skarbówka >> 

Dzień Nauczyciela – prezenty

Zdjęcie klasowe

Za kilka lub nawet kilkanaście lat Wasz wychowawca będzie mógł spojrzeć na fotkę i powspominać sobie ulubionych uczniów. ;-) Nie musi to być takie zwyczajne zdjęcie – możecie np. zrobić kolaż z fotek zrobionych w czasie szkolnych imprez, świąt czy wycieczek. Z tyłu możecie wypisać życzenia albo po prostu się podpisać.

Kubek

W nowym kubku kawa czy herbata zawsze smakuje dobrze. Jeśli w dodatku kubek ma fajne, miłe hasło, jest szansa, że nauczyciel spojrzy na Was łaskawiej w czasie wystawiania ocen. ;-) 

 

 

Słodycze

Powiedzmy sobie szczerze, kogo nie ucieszy wypasiona bombonierka albo inne ulubione słodycze? No właśnie… ;-) Taki prezent to zawsze strzał w dziesiątkę. 

Torba 

To się przydaje zawsze i wszędzie. W fajnej torbie łatwiej nosić te tony sprawdzianów i zeszytów do sprawdzenia. ;-) 

 

 

Kartka z życzeniami

Możecie oczywiście kupić „gotowca” w internecie, ale najlepiej jeśli wykażecie się kreatywnością i stworzycie coś od siebie. 

Dzień Nauczyciela: życzenia, wiersze, dedykacje >> 

Koszulka

Koniecznie wybierzcie t-shirt z jakimś miłym albo zabawnym hasłem. Taki drobiazg  na pewno ucieszy nauczyciela i w dodatku może Wam zagwarantować wolne od niezapowiedzianej kartkówki. 

 

 

Kwiaty

Taki prezent może być zbyt oczywisty, jednak w każdej szkole znajdzie się jakaś nauczycielka lub nauczyciel, którego ucieszy wypasiony bukiet kwiatów.

Bluza

Podobnie jak koszulki – to się zawsze sprawdza. W dodatku bluzę można nosić przez cały rok, nie tylko szkolny. ;-) 

 

 

Zeszyt z najlepszymi tekstami

Na koniec zostawiliśmy dla Was coś super! Coś co każdy chciałby dostać. Na pewno Wasz nauczyciel powiedział coś, co będziecie pamiętać przez dłuuuugi czas. ;-) Spiszcie wszystkie jego najlepsze teksty w jakimś fajnym zeszycie. Dodajcie do tego podpisy, zabawne fotki i prezent gotowy!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj