News

Prezenty na Dzień Nauczyciela: 7 najlepszych pomysłów

Prezenty na Dzień Nauczyciela: 7 najlepszych pomysłów

Fot. Pixabay.com

Jaki prezent wybrać na Dzień Nauczyciela 2020? Mamy dla Was aż siedem pomysłów na tę okazję. Zobaczcie jakich!

Wolisz starą ikonę Instagrama? Teraz możesz ją zmienić! >>  

Dzień Edukacji Narodowej, nazywany Dniem Nauczyciela, jest obchodzony w Polsce od 1972 roku. W naszym kraju święto pracowników oświaty wypada 14 października – w  rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej.

Wiele szkół organizowało uroczyste akademie z okazji Dnia Nauczyciela. Niestety z powodu epidemii koronawirusa, placówki rezygnują z takich wydarzeń. W dodatku prowadzone są też zdalne lekcje. Mimo wszystko Dzień Nauczyciela to świetny moment, żeby okazać sympatię swoim pedagogom.

Prezent dla nauczyciela nie powinien być kosztowny. Co podarować mu z okazji jego święta? Oto nasze propozycje!

Dzień Nauczyciela 2020 – prezenty

Zdjęcie klasowe

Za kilka lub nawet kilkanaście lat Wasz wychowawca będzie mógł spojrzeć na fotkę i powspominać swoich ulubionych uczniów. ;-) Możecie podarować mu jedno zdjęcie klasowe lub trochę pokombinować i np. zrobić kolaż z fotek zrobionych w czasie szkolnych imprez, świąt czy wycieczek. Z tyłu możecie wypisać życzenia albo po prostu się podpisać.

Kubek

Kawa czy herbata w czasie sprawdzania testów to prawdziwy must have! Jeśli kubek ma fajne hasło, jest szansa, że nauczyciel spojrzy na Was łaskawszym okiem w momencie wystawiania ocen. Żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, kliknijcie tutaj.

 

Zeszyt z najlepszymi tekstami

Na pewno Wasz nauczyciel powiedział coś, co będziecie pamiętać przez dłuuuugi czas. ;-) Spiszcie wszystkie jego najlepsze teksty w jakimś fajnym zeszycie. Dodajcie do tego podpisy, zabawne fotki i prezent gotowy!

Koszulka

A może koszulka? Taki prezent zawsze się sprawdza, a jeśli dodatkowo będzie z miłym lub zabawnym hasłem, nauczyciel na pewno będzie nosił go z dumą! Własny t-shirt możecie zaprojektować na tej stronie.

 

Maseczka

To prezent na czasie i w dodatku bardzo praktyczny! Wzorów jest tyle, że z pewnością znajdziecie coś super dla swojego nauczyciela. Szukajcie ich na przykład tutaj.

 

WOŚP 2021 – data, miejsce, hasło i cel finału już znane! >>

Torba

To się przydaje zawsze i wszędzie! Personalizowana torba to prezent, który spodoba się Waszemu nauczycielowi.

 

Prezent w formie przeżyć

A może wybierzecie coś nietypowego? Zorganizujcie nauczycielowi dzień, który zapamięta na długo. Opcji jest tyle, że na pewno znajdziecie coś co sprawi radość Waszemu nauczycielowi. Voucher na masaż, kolację w restauracji, a może przejażdżkę supersamochodem? Więcej pomysłów znajdziecie na stronie Prezent Marzeń.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.