News

Dzień Nauczyciela 2022 – pomysłowe prezenty. Co dać nauczycielowi z okazji jego święta?

Dzień Nauczyciela 2022 – pomysłowe prezenty. Co dać nauczycielowi z okazji jego święta?

Fot. Pixabay.com

Prezent na Dzień Nauczyciela – jaki wybrać? Co dać nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela? Jeśli szukacie pomysłu, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje.

Dzień Nauczyciela 2022 - kiedy wypada, czy jest wolne? >> 

Dzień Edukacji Narodowej, nazywany Dniem Nauczyciela, ma stałe miejsce w kalendarzu. Co roku Dzień Nauczyciela obchodzimy 14 października. Dzień Edukacji Narodowej w 2022 roku wypada w piątek.

Dzień Nauczyciela to okazja, żeby okazać wychowawcy klasy lub innemu nauczycielowi sympatię. Upominek nie powinien być kosztowny i nie stawiać w kłopotliwej sytuacji. Jaki prezent dla nauczyciela?

Dzień Nauczyciela – prezenty

Zdjęcie klasowe, kronika klasowa

Możecie trochę pokombinować i zamiast wręczania jednego zdjęcia, zrobić kolaż albo nawet kronikę klasową. Zbierzcie fotki ze szkolnych wycieczek i imprez, dodajcie kilka słów od serca i podpiszcie się. Za kilka albo kilkanaście lat nauczyciel pewnie z sentymentem będzie wspominał „szkolne czasy”.

Film klasowy

Jak nie zdjęcia to może film? Pewnie znajdzie się kilka nagrań z klasowych wigilii, wycieczek czy innych wydarzeń, które można złożyć w całość i podłożyć pod nie np. ulubioną piosenkę Waszego wychowawcy.

Zeszyt z najlepszymi tekstami

Pewnie nieraz Wasz nauczyciel albo Wy powiedzieliście coś co przeszło już do „klasowych klasyków” i zapamiętacie je na długo. Spiszcie takie teksty w zeszycie, dodajcie zdjęcia, podpiszcie się i prezent gotowy!

Książka, kalendarz, organizer

Nie oszukujmy się – książki jako prezent to strzał w 10. Na pewno przyjdzie Wam do głowy tytuł, który spodoba się Waszemu nauczycielowi.

Zamiast powieści czy poradnika możecie też postawić na kalendarz lub organizer. Ale wtedy nauczyciel prawdopodobnie nie zapomni o żadnej kartkówce. 😉

Kubek

Duży kubek kawy lub herbaty w czasie sprawdzania testów to must have. Koniecznie wybierzcie taki z fajnym, zabawnym hasłem.

Koszulka, bluza z napisem

To praktyczny prezent, a jeśli przy okazji na bluzie lub koszulce znajdzie się napis, że Wasz nauczyciel jest „najlepszy na świecie”, na pewno będzie nosił go z dumą!

Kawa, herbata, słodycze

Klasyk, który sprawdzi się zawsze. Jeśli wiecie, że Wasz nauczyciel jest kawoszem albo wypija litry herbaty, może warto wybrać niewielkie opakowanie czegoś o nietypowym smaku lub aromacie? Z kolei fanowi słodyczy możecie wręczyć personalizowaną czekoladę albo… własnoręcznie upieczone ciasto.

Kwiaty

Oczywiście może być tradycyjny bukiet, ale dużo lepiej jest zdecydować się na roślinę w doniczce. Ucieszy oko i będzie przypominać o ulubionych uczniach. 😉

Organizer na biurko

Porządek na biurku to podstawa. Fajny organizer ułatwi i umili pracę. Jest tyle wzorów do wyboru, że na pewno znajdziecie coś idealnego.

Długopis, pióro

Elegancki długopis lub pióro to coś, co nauczyciel po prostu zawsze musi mieć pod ręką. Tego nigdy za wiele!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.