News

Dzień Polskiej Muzyki w 4FUN.TV! Jak będziemy świętować?

Dzień Polskiej Muzyki w 4FUN.TV! Jak będziemy świętować?

Fot. materiały prasowe

Dzień Polskiej Muzyki w 4FUN.TV! Sprawdźcie koniecznie jak będziemy świętować i przyłączcie się do nas. 

Sam Smith prezentuje Diamonds! Kiedy premiera płyty? [TRACKLISTA] >>

1 października 2020 roku już po raz drugi świętujemy Dzień Polskiej Muzyki! Celem kampanii, którą organizują Agencja Artistars oraz Fundacja EMPOWER POLAND, jest promocja polskiej muzyki i wsparcie polskiego rynku muzycznego. Tegoroczna edycja jest dedykowana artystom oraz wszystkim osobom pracującym w branży koncertowej.

W czwartek o godzinie 10.00 wszyscy grają polską muzykę! 4FUN.TV przez całą godzinę gra TYLKO POLSKIE HITY. Dodatkowo, przez cały dzień na antenach 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN KIDS będziemy grać polskie kawałki. 1 października polska muzyka zostanie też wyróżniona na największych platformach streamingowych.

Z okazji Dnia Polskiej Muzyki, program Ulubiona 20 będziecie mogli oglądać na naszej antenie wyjątkowo od 8.00. Później w Najwięcej Muzyki czeka Was aż 60 minut z największymi polskimi przebojami!

Dzień Polskiej Muzyki możecie śledzić na oficjalnym profilu na Facebooku kampanii.

Ariana Grande – kiedy nowa płyta? Mamy dobre wiadomości! >> 

Dzień Polskiej Muzyki to kampania, która ma zachęcić wszystkich odbiorców muzyki do wspierania swoich ulubionych artystów. To właśnie dzięki fanom mogą się rozwijać i tworzyć coraz lepsze utwory. W tym roku wsparcie odbiorców muzyki jest szczególnie ważne, ponieważ branża muzyczna została dotknięta kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa. Dzień Polskiej Muzyki ma pomóc jej przetrwać ten trudny czas.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.