News

Dzień Polskiej Muzyki 2021. Jak ją wspierać i świętować? Mamy niezawodne pomysły!

Dzień Polskiej Muzyki 2021. Jak ją wspierać i świętować? Mamy niezawodne pomysły!

fot. materiały prasowe

1 października będziemy świętować Dzień Polskiej Muzyki! Przyłączcie się do nas i zobaczcie jak możecie wspierać rodzimych artystów.

Kampania społeczna Dzień Polskiej Muzyki odbędzie się już po raz trzeci. To ogólnopolskie święto, którego celem jest promocja polskiej muzyki i wsparcie polskiego rynku muzycznego.

Słuchajcie polskiej muzyki (z legalnych źródeł!) w stacjach radiowych, telewizji, serwisach streamingowych, odtwarzajcie płyty, a nawet kasety, obserwujcie polskich artystów w social mediach. To przecież fani polskiej muzyki tworzą siłę lokalnego rynku muzycznego i pomagają rozwijać się ulubionym artystom, również na arenie międzynarodowej.

Roksana Węgiel: jak się zmieniała młoda wokalistka? >>

W piątek 1 października 2021 roku wszyscy grają polską muzykę! Dzień Polskiej Muzyki odbędzie się też na naszych antenach. 1 października od 10.00 przez całą godzinę w 4FUN.TV i 4FUN DANCE usłyszycie same polskie hity. Przygotowaliśmy też specjalne jingle. Dodatkowo przez cały dzień w stacjach 4FUN.TV zabrzmi najwięcej polskich przebojów.

Dzień Polskiej Muzyki możecie śledzić na oficjalnym profilu na Facebooku kampanii oraz na Instagramie.

Pomysł na kampanię Dzień Polskiej Muzyki zrodził się w 2019 roku z inicjatywy Agencji Artistars, w trosce o rozwój polskiego rynku muzycznego.

Intencją twórców było stworzenie projektu, który zaangażuje i połączy wszystkich uczestników rynku muzycznego, żeby wspólnie celebrując polską muzykę, przyczynili się do wzmocnienia jego kondycji i pozycji na świecie. Jest to szczególnie ważne w obliczu kryzysu, którym branża muzyczna została dotknięta po wybuchu pandemii koronawirusa.

Organizatorem kampanii jest Fundacja EMPOWER POLAND. Współorganizatorem 3. edycji Dnia Polskiej Muzyki jest Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

Sara James – Somebody to polska piosenka na Eurowizję Junior 2021 w Paryżu [WIDEO, TEKST] >> 

Przesłaniem tegorocznej edycji kampanii dla fanów i odbiorców muzyki jest współpraca. Muzyka łączy WSZYSTKICH. Jest przecież źródłem radości, siły, inspiracji i uniwersalnym językiem zjednoczenia, a także kluczem do pokonywania wielu przeciwności.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.