News

Roksana Węgiel: jak się zmieniała młoda wokalistka?

youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Roksana Węgiel to młoda Polska wokalistka. Urodziła się w 2005 roku w Jaśle. W wywiadach często podkreśla, że marzenia mogła spełnić dzięki wspierającym rodzicom; jej mama zostawiła pracę, by móc jeździć z nią na koncerty i być przy niej. Artystka ma również dwóch młodszych braci. 

Roksana Węgiel w dzieciństwie

Roksana Węgiel chodziła do Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle, ucząc się równocześnie w Szkole Muzycznej I stopnia, gdzie uczęszczała do klasy fortepianu.

We wczesnym dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną oraz judo. 

Jej talent objawił się, gdy miała 8 lat i wzięła udział w konkursie karaoke. Przez to, że jej występ spodobał się wszystkim zebranym, uwierzyła, że ma ładny głos.  W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Jasielskim Domem Kultury, co pozwoliło jej na rozwijanie swojego talentu i udział w licznych konkursach. Podczas konkursu piosenki Majki Jeżowskiej spotkała Zuzię Jurkiewicz. Mąż jej menadżerki dostrzegł w niej potencjał. To spotkanie zaowocowało jej pierwszym singlem. 

 

 

 

Roksana Węgiel – The Voice of Poland

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się od udziału w The Voice Kids w 2018 roku. Roksana zwyciężyła pierwszą edycję programu i stała się rozpoznawalna. Przez niektórych nazywana jest nawet najlepszą piosenkarką młodego pokolenia. Od czasu udziału w konkursie, młoda artystka bardzo się zmieniła!

 

 

 

Roksana Węgiel – pierwsza piosenka

Wkrótce po zakończeniu programu Roksana nagrała swój singiel Żyj oraz nakręciła do niego teledysk.

 

 

 

 

Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2018

Zwycięstwo w The Vice Kids dało jej szansę na reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizji Junior w 2018 roku. Rywalizację udało jej się wygrać, dzięki czemu w kolejnym roku koncert odbył się w Gliwicach.

 

 

 

Roksana Węgiel – pierwsza metamorfoza 

W 2018 roku Roksana zdecydowała się na zmianę wizerunku – zdjęła aparat ortodontyczny i skróciła włosy. To wszystko w celu kształtowania swojego wizerunku scenicznego. Swoją metamorfozę połączyła z promowaniem nowego singla – Dobrze jest, jak jest.

 

 

 

 

Roksana Węgiel – jak wyglądała w 2020 roku?

W 2020 roku natomiast byliśmy świadkami kolejnej przemiany – Roksana Węgiel zaprezentowała wtedy zupełnie nową fryzurę na swoim profilu na Instagramie.

 

 

 

Roksana Wegiel dzisiaj

Na początku 2021 roku wokalistka ponownie pokazała dwie nowe fryzury – tym razem były to niebiesko-fioletowe oraz zielone pasemka. 

 

 

Dzisiaj Roksana Węgiel zupełnie nie przypomina już siebie z początków kariery. Z dziewczynki przerodziła się w młodą kobietę. A Wy co sądzicie o przemianie wokalistki? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.