News

Dziewczyny z Dubaju: obsada. Kto zagra w filmie Dody?

Dziewczyny z Dubaju: obsada. Kto zagra w filmie Dody?

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Dziewczyny z Dubaju – znamy obsadę! Kto zagra w filmie Dody i Emila Stępnia? Ujawniono pierwsze nazwiska.

Dziewczyny z Dubaju: Doda wyprodukuje kontrowersyjny film! >> 

Dziewczyny z Dubaju – film, fabuła

Już w 2018 roku pojawiły się informacje, że Doda i jej mąż Emil Stępień wyprodukują film na podstawie głośnej książki Pawła Krysiaka - Dziewczyny z Dubaju. Reportaż, który został wydany w 2018 roku, opowiada o Polkach (również modelkach i celebrytkach), które pracowały jako luksusowe prostytutki m.in. dla arabskich szejków.

Dorota Rabczewska-Stępień i Emil Stępień do współpracy przy filmie zaprosili Marię Sadowską (Sztuka Kochania, Dzień Kobiet). To właśnie ona wyreżyseruje Dziewczyny z Dubaju. Z kolei współautorem scenariusza został Mitja Okorn (Planeta Singli, Listy do M., 39 i Pół).

Dziewczyny z Dubaju – obsada

Kto zagra w Dziewczynach z Dubaju? Jak podaje Pudelek.pl, już wiadomo kogo zobaczymy w filmie wyprodukowanym przez Dodę i jej męża.

Prace nad produkcją idą pełną parą. Jesteśmy na etapie castingów i kompletowania obsady. Wiemy już na pewno, kto zagra tytułowe dziewczyny z Dubaju: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Dziewczyny podpisały już umowy. W rolach drugoplanowych pojawią się wybitni polscy aktorzy. Pod uwagę brane są takie nazwiska jak Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda czy Kinga Preis – czytamy na stronie portalu, który powołuje się na jednego z pracowników produkcji.

Pudelek.pl informuje również, że tytuł Dziewczyny z Dubaju „wciąż funkcjonuje jako roboczy i może jeszcze ulec zmianie”.

Patryk Vega powraca. Zapowiada zwiastun filmu i ogłasza tytuł >> 

Dziewczyny z Dubaju – premiera filmu

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery filmu Dziewczyny z Dubaju, osoba, która przy nim pracuje zdradziła w rozmowie z dziennikarzami, że termin, w którym widzowie będą mogli obejrzeć produkcję jest już ustalony. 

Producenci mają już dystrybutora, jest nawet ustalona data premiery. Niedługo zaczną się zdjęcia na planie. Część scen rzeczywiście będzie kręcona w Dubaju, niektóre na południu Europy, a niektóre wnętrza tu, na miejscu – czytamy.

Mówi się, że premiera odbędzie się pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku. 

Przypomnijmy, że Doda i Emil Stępień byli producentami filmu Patryka Vegi – Pitbull. Ostatni Pies z 2018 roku. Wokalistka pojawiła się także w obsadzie – zagrała rolę Miry Wierzbickiej.

Czekacie na film Dziewczyny z Dubaju?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny rządzą ! Nadchodzimy ! #dziewczynyzdubajufilm #girlpower #bestproducer #dodaqueen

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe ! @dodaqueen #Emil Stępień @highspot @mitjaokorn @dziewczynyzdubaju @ dobrefilmy. fot.Jacek Poremba @jacekporemba

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Los idzie na nas ,to my na los💆🏼‍♀️happy New year bitches

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😇

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W domu💜👨‍👩‍👧

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowa na plan

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj