News

Ed Sheeran: awaria na koncercie w Warszawie. Co się stało?

Ed Sheeran: awaria na koncercie w Warszawie. Co się stało?

fot. flickr.com/Kmeron

Ed Sheeran przyjechał do Polski, żeby wystąpić w ramach trasy + - = ÷ x Tour i zagrał pierwszy koncert 25 sierpnia 2022 roku. Podczas show na PGE Narodowym w Warszawie doszło do awarii.

Ed Sheeran: koncerty w Polsce 2022 – akcje fanów. Co przygotowali? >>

Ed Sheeran na scenie zaśpiewał nie tylko nowe kawałki, lecz także hity, od dawna doskonale znane fanom. Wyszedł do publiczności w koszulce z napisem Warsaw, a później zaprezentował się w takiej z biało-czerwonym orłem i swoimi wykonami porwał tłum na ponad 2 godziny.

Chociaż z pewnością koncert Eda Sheerana w Polsce można zaliczyć do bardzo, bardzo udanych, nie obyło się bez technicznej wpadki.

Ed Sheeran w Polsce 2022: awaria na koncercie w Warszawie

Jeden z telebimów, który zakrywał scenę, uległ awarii i nie odsłonił estrady. Ed Sheeran śpiewał przeboje Shape Of You i Bad Habbits w obrotowej konstrukcji, przypominającej pierścień i trudno było go dostrzec. 

To powinno się podnieść, wiecie? Ale coś się popsuło. Lecimy dalej – skomentował Ed Sheeran ze sceny.

W końcu konstrukcja odsłoniła scenę na ostatnie kilkanaście sekund, w czasie których Sheeran śpiewał: You need me, I don't need you.

Ed Sheeran przechytrzył fanów! Wcale nie ożenił się latem >>

Ed Sheeran – koncert w Polsce 2022

Bilety na koncert Eda Sheerana w Polsce zostały wyprzedane błyskawicznie. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że artysta zaplanował w naszym kraju nie jeden, a dwa koncerty. Drugi koncert Ed Sheeran zagra w Polsce 26 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym.

 

@pimat1 Stage malfunction during Ed Sheeran’s concert in Warsaw, Poland - 25.08.2022 #edsheeran #concert #stage #malfunction #edsheerantour #warsaw #poland #themathematicstour #edsheeranwarsaw #warszawa #awaria @edsheeran ♬ dźwięk oryginalny - yo

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.