Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran przechytrzył fanów! Wcale nie ożenił się latem

Ed Sheeran przechytrzył fanów!  Wcale nie ożenił się latem

Fot. Instagram.com/teddysphotos

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran wcale nie wziął ślubu w sierpniu 2018 roku! Okazuje się, że wokalista przechytrzył wszystkich i ożenił się innego dnia, niż informowano. Jak wyglądała ceremonia?

Ed Sheeran coveruje wielki hit! Mega wykon >> 

Ed Sheeran wziął ślub przed Bożym Narodzeniem 

Kiedy w sierpniu ubiegłego roku Ed Sheeran w jednym z wywiadów pochwalił się ślubną obrączką i przyznał, że wziął ślub z Cherry Seaborn, cały świat oszalał, a gratulacjom nie było końca. Teraz okazało się, że artysta chciał tylko odwrócić uwagę wszystkich od prawdziwej uroczystości.

Jak donoszą zagraniczne media, Ed Sheeran i Cherry Seaborn tak naprawdę zostali małżeństwem w grudniu 2018 roku, tuż przed Bożym Narodzeniem.

Ed Sheeran: 4 rzeczy, które łączą go z Polską >> 

Mówi się, że ceremonia odbyła się w posiadłości wokalisty w Suffolk, a na ślub zaproszono jedynie 40 osób – rodzinę i najbliższych przyjaciół pary młodej.

Przypominamy, że Ed Sheeran ogłosił zaręczyny z Cherry Seaborn w styczniu 2018 roku i już wtedy zapewniał, że jego ślub pozostanie tajemnicą. Jak powiedział, tak zrobił! ;-) 

Wieczór kawalerski natomiast wokalista spędził w Polsce, w zamku Rajsko na Dolnym Śląsku, a podczas imprezy zagrał polski zespół Rocal Fuza. 

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama