News

Ed Sheeran został sponsorem drużyny piłkarskiej!

Ed Sheeran został sponsorem drużyny piłkarskiej!

Fot. Wikimedia Commons/Harald Krichel

Ed Sheeran został sponsorem drużyny piłkarskiej! Jak podają portale, wokalista, znany m.in. z takich hitów jak Shape of You i Perfect podpisał roczny kontrakt.

Adam Zdrójkowski pierwszy pocałunek przeżył z Julią Wieniawą! >>

Niedawno brytyjski artysta wrzucił na Instagram zdjęcie z dzieciństwa, pod którym napisał:

Ten gość jest nowym sponsorem klubu piłkarskiego @ipswichtown (…).

Ed Sheeran od najmłodszych lat jest wielkim fanem angielskiego teamu. W sezonie 2021/2022 będzie sponsorował koszulki zawodników dla pierwszej drużyny męskiej i żeńskiej.

Klub piłkarski jest dużą częścią lokalnej społeczności i to jest mój sposób na okazanie wsparcia. Zawsze podobały mi się moje wyprawy na Portman Road. Nie mogę się doczekać powrotu, gdy tylko kibice ponownie zostaną wpuszczeni na stadiony – mówił 30-letni piosenkarz.

Jesteśmy podekscytowani, że Ed zgodził się zostać sponsorem koszulek w przyszłym sezonie. Przez lata współpracowałam z Edem i jego zespołem zarządzającym nad różnymi inicjatywami, witałam Eda i jego gości na Portman Road podczas wielu meczów. Wspierał swoje rodzinne miasto na wiele sposobów, a to jest kolejny tego przykład. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Edem - i każdym innym kibicem - w przyszłym sezonie na Portman Road – stwierdził dyrektor ds. sprzedaży w Ipswich Town, Rosie Richardson.

Wszystkie cytaty pochodzą z portalu onet.pl.

Maja Bohosiewicz chce wynająć swój apartament za 18 000 PLN miesięcznie. Jak wygląda mieszkanie? >> 

Na nowych koszulkach Ipswich Town FC będzie logo z wzorem matematycznym (nawiązującym do tytułów poprzednich płyt wokalisty) i słowem „tour”. Ed Sheeran zapowiedział, że tajemnica logo zostanie rozwiązana we właściwym czasie, jednak już teraz mówi się, że chodzi o nową trasę koncertową muzyka.

Też czekacie na nowości od Eda Sheerana?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.