Reklama
placeholder
News

Edyta Górniak o odchudzaniu Allana Krupy. 'Byłam w ogromnym stresie'

Edyta Górniak o odchudzaniu Allana Krupy. 'Byłam w ogromnym stresie'

fot. screen Instagram.com/edytagorniak

Reklama
Reklama
placeholder

Syn Edyty Górniak przeszedł dużą metamorfozę. Allan Krupa w ciągu 3 miesięcy schudł 15 kilogramów. Wokalistka namawiała swoje dziecko do zmiany stylu życia.

Allan Krupa schudł 15 kilogramów w 3 miesiące. Tyle Edyta Górniak miała zapłacić za metamorfozę syna >> 

Syn Edyty Górniak chodził do szkoły wojskowej i był w świetnej formie. Pandemia COVID-19, która rozpoczęła się w 2020 roku, sprawiła, że nastolatek zmienił sposób odżywiania. 

Edyta Górniak o diecie i metamorfozie syna

Ćwiczenia przygotowawcze pod okiem żandarmerii wojskowej trzymały Allanka w ryzach. Kiedy sytuacja na świecie wymusiła na nim stagnację, zaczął masowo jeść tzw. „śmieci”. Poszły w ruch potrawy paczkowane z długim terminem ważności, czyli z ogromną ilością chemii, do tego chińskie zupki, słodzone napoje, chipsy – opowiedziała jakiś czas temu artystka dziennikowi Fakt.

Edyta Górniak była zaniepokojona i postanowiła namówić syna do zmian. Zdradziła, że ten temat wywoływał między nimi spory. 

Obserwowałam zmiany jego postury i byłam w ogromnym stresie. Dużo rozmawialiśmy. Rozumiałam, że zajada stres. Z zasady jesteśmy bardzo zgodni, ale ten temat zaczął tworzyć napięcia między nami. Jeszcze pięć miesięcy przed jego 18. urodzinami, kiedy planowaliśmy jego debiut na rynku muzycznym, nie miałam argumentów w rozmowach, których Allan by nie odparł. A ja jako matka patrzyłam z bólem, jak nadwaga zjada jego samopoczucie i poziom energii życiowej – wyjaśniła gwiazda.

Syn Edyty Górniak jako Enso debiutuje w singlu Lambada. Klip to prezent na osiemnastkę >>

W grudniu 2021 Edyta Górniak postanowiła sięgnąć po pomoc ze strony specjalisty i zapisała Allana Krupę do kliniki Leszka Klimasa.

Słyszałam kiedyś o nim legendy, że uzdrawia wszystkie dzieci i młodzież. Pierwszy termin był dopiero za miesiąc. Wybłagałam Allana, żeby poszedł. Allan był pod takim wrażeniem spotkania z Leszkiem Klimasem, że rozpoczął dietę tego samego dnia! Byłam w szoku. W trzy miesiące Allan pozbył się wszystkich toksyn i obciążających kilogramów – mówiła piosenkarka Faktowi.

Fakt wyliczył, że za trzymiesięczną przemianę Allana Krupy, Edyta Górniak miała zapłacić przynajmniej 10 tysięcy złotych.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama