Reklama
placeholder
News

Edyta Górniak i Allan Krupa zadzwonili pod numer alarmowy. Odmówiono im pomocy

Edyta Górniak i Allan Krupa zadzwonili pod numer alarmowy. Odmówiono im pomocy

fot. instagram.com/edytagorniak/ fot. instagram.com/allanenso/

Reklama
Reklama
placeholder

Edyta Górniak i jej syn, Allan Krupa, od zawsze tworzą zgrany duet. Niedługo być może i na tle muzycznym? Pod koniec września artyści zmierzali wspólnie w stronę studia nagraniowego, jednak chaos na ulicy spowodował, że byli zmuszeni zadzwonić pod numer alarmowy. Jak się później okazało, operator odmówił im pomocy. Co się wydarzyło?

Edyta Górniak miała problemy w szkole. Obwinia... Beatę Kozidrak >>

Edyta Górniak i Allan Krupa nie otrzymali pomocy od operatora

Edyta Górniak i Allan Krupa zrelacjonowali 24 września 2023 roku na InstaStory piosenkarki swoją problematyczną podróż do studia nagraniowego. W pierwszym filmiku piosenkarka przedstawiła fanom sytuację, w jakiej znalazły się gwiazdy. Blisko centrum Warszawy doszło do awarii sygnalizacji świetlnej, przez co kierowcy zaczęli się gubić i wymuszać na sobie nawzajem pierwszeństwo. 50-latka podkreśliła, że owszem, w pobliżu znajdowały się znaki drogowe, jednak na ulicach i tak panował chaos.

Zobaczcie, ludzie! Warszawa, prawie centrum. Nie działają w ogóle światła. Nie ma policji. Każdy jeździ, jak chce. Każdy ma pierwszeństwo. Niby są znaki, no ale dosyć niebezpieczna sytuacja.

- przedstawiła piosenkarka.

Artyści poczuli się w obowiązku zawiadomić o zajściu policję. 19-letni raper wytłumaczył operatorowi, że ze względu na niedziałającą sygnalizację kierowcy nie wiedzą do końca, jak się zachować i wręcz błądzą na skrzyżowaniu, próbując się przemieścić.

Dzień dobry, chciałbym zgłosić, że na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Koszykowej jest generalnie duży raban, bo nie działają światła i trochę każdy jeździ, jak chce. Chciałem to zgłosić ze względu na to, że może tu się wypadek wydarzyć zaraz.

Operator potrzebował dodatkowych wyjaśnień, ponieważ początkowo uznał, że problemem jest sam tzw. korek na ulicach. Allan Krupa definitywnie powtórzył, że owszem, dany odcinek został częściowo zablokowany, ale nikt obecnie nie kieruje ruchem drogowym, przez co sytuacja wymaga interwencji.

No, rozumiem, proszę Pana, ale to nie jest tak, że policja tam stanie, bo policja jest w obstawie.

- odpowiedział operator i tym samym zakończył rozmowę.  

Po tych słowach Edyta Górniak podziękowała za pomoc i wybuchła śmiechem. Zdjęcia i nagrania, jakie opublikowała w późniejszym czasie, pochodziły już ze studia, do którego wraz z synem dotarła szczęśliwie. 

Allan Krupa o Dodzie: "Śmieszy mnie". Skomentował konflikt z Edytą Górniak >>

Edyta Górniak i Allan Krupa w duecie?

Biorąc pod uwagę to, że gwiazdy zmierzały do studia nagraniowego razem, istnieje możliwość, że Allan Krupa oraz Edyta Górniak właśnie pracują nad jakimś wspólnym projektem. Byłaby to ich pierwsza autorska współpraca na tle muzycznym, nie wspominając o tym, że występowali już razem na scenie m.in. na sylwestrowym koncercie w 2022 roku. Oboje bardzo rozwijają się w swojej pasji. Na początku września 50-latka zakomunikowała fanom, że koniec lata równoznaczny jest z jej wielkim powrotem i "maratonem" w branży. Za to Allan, który posługuje się pseudonimem Enso, ma na swoim koncie już cztery single i wcale nie zamierza na tym poprzestać.

Chcielibyście usłyszeć piosenkę w wykonaniu Allana Krupy i Edyty Górniak?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama