Reklama
placeholder
News

Edytę Górniak zapytano o działalność iluminatów w Polsce. Twierdzi, że otrzymała 'parę propozycji'

Edytę Górniak zapytano o działalność iluminatów w Polsce. Twierdzi, że otrzymała 'parę propozycji'

fot. YouTube/EdytaGorniakChannel/

Reklama
Reklama
placeholder

Edyta Górniak kojarzona jest nie tylko ze swoją twórczością, ale i nietypowymi przekonaniami, którymi chętnie dzieli się z fanami. Piosenkarka wielokrotnie przedstawiała swój niecodzienny punkt widzenia w wywiadach i na swoim InstaStory, twierdząc m.in., że Halloween jest świętem triumfu piekła, szczepionki prawdopodobnie szkodzą ludziom, a nawet, że w show-biznesie pracują tzw. reptyle. Ostatnio zapytano ją o działalność Zakonu Iluminatów w Polsce. Co "zdradziła" Górniak w tym temacie?

Edyta Górniak wyliczyła ile Dariusz Krupa 'wisi' synowi. Milionowe kwoty >>

Edyta Górniak o iluminati w Polsce. "Jestem nieuległa"

W czerwcu ubiegłego roku Edyta Górniak pojawiła się na XIX Zlocie Wolnych Ludzi - Harmonia Kosmosu 2022 - gdzie wystąpiła w roli prelegentki. Gwiazda opowiedziała zgromadzonym o ciemnej stronie polskiego show-biznesu, w którym rzekomo znajdują się również postaci humanoidalne, pozbawione duszy. Mimo że wyglądają one jak ludzie, to nimi nie są oraz nie mają połączenia z "pierwotną świadomością". 

Naprawdę, ja pracuję w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia.

W niedawnej rozmowie z Pomponikiem Edyta Górniak opowiedziała więcej na temat sekt i podejrzanych organizacji na terenie Polski. Wyznała, że w jej stronę padło kilka propozycji odnośnie wstąpienia w szeregi tajnych grup, jednak piosenkarka nie zdradziła więcej szczegółów. 50-latka podkreśliła, że jest nieugięta i nigdy nie da się przekupić. 

No było parę propozycji. Ale też chciałam zauważyć, że najłatwiej jest zwerbować osoby nie te wpływowe, ale takie samotne, nieszczęśliwe, które nie mają kontaktu z rodzicami. Bo najłatwiej się zbliżyć do takiej osoby. Bardzo trudny temat. Ja jestem nieuległa i niesprzedajna.

W pewnym momencie padło pytanie odnośnie aktywności Zakonu Iluminatów w Polsce. Górniak odpowiedziała stanowczo, że owszem stowarzyszenie "działa" w kraju, ale szybko zmieniła temat.

Najważniejsze jest to - i wszyscy to wiedzą - że jestem nieprzekupna. Jestem nieuległa. Jestem bardzo pokorna, ale bardzo honorowa. Dla mnie najwyższą wartością jest czystość. Jestem poza wszystkim. Poza podziałami wszystkimi, które chciano mi wmówić, jeśli chodzi nawet o środowisko LGBT czy religie, kościoły. Ja jestem poza tym. To są podziały, które stworzono sztucznie po to, aby nastawiać ludzi przeciwko sobie. Ja jestem za jednością. 

Zapytana o to, kto z polskich gwiazd jej zdaniem należy do iluminatów, po zastanowieniu zakończyła temat szybkim "nie wiem".

Myślicie, że Edyta Górniak pewną część informacji zachowała dla siebie?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama