News

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. "Nie czuje się na siłach"

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. "Nie czuje się na siłach"

Fot. Instagram.com/edytagorniak

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. Znamy powód tej decyzji. Dlaczego Allan Krupa nie będzie zdawał egzaminu?

Powrót do szkół już pewny. Kiedy wszyscy uczniowie wrócą do nauki stacjonarnej? >> 

Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikiem Fakt, Edyta Górniak przyznała, że nie wymaga od syna, żeby zdał egzamin dojrzałości.

Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas – mówiła.

Piosenkarka zdradziła jednak, że Allan Krupa, który jest tegorocznym maturzystą, planuje wziąć udział w egzaminach na koniec szkoły.

Allan Krupa nie napisze matury 2021

Jak donosi Pudelek.pl, syn Edyty Górniak zrezygnował z napisania matury w tym roku. Allan Krupa jest uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat. W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas. Na jego decyzję wpłynęła też pandemia. Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować – miała powiedzieć dziennikarzom osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki.

MATURA 2021 – ważne zmiany ogłoszone! Nie będzie obowiązkowego egzaminu ustnego >> 

Informator serwisu dodał, że Allan może liczyć na wsparcie ze strony mamy.

Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że jeśli nie czuje się wystarczająco przygotowany, to nie będzie miała pretensji, gdy podejdzie do matury za rok. Wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje i zawsze go wspiera – czytamy.

Przypominamy, że matury 2021 rozpoczynają się tuż po majowym weekendzie – 4 maja.

Zdajecie egzaminy w tym roku?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.