News

Ekipa z rekordem polskiego YouTube'a. Ile wydali na klip do 3KIPA?

Ekipa z rekordem polskiego YouTube'a. Ile wydali na klip do 3KIPA?

Fot. YouTube.com/EKIPA

Ekipa Friza z rekordem na polskim YouTube! Ile influencerzy wydali na klip do singla 3KIPA? Kwota jest zawrotna!

Ekipa Friza w nowym teledysku! 3KIPA to hit? [WIDEO] >> 

Ekipa – piosenka 3KIPA. Ile kosztował teledysk?

W Dzień Kobiet 2021 Karol „Friz” Wiśniewski i jego Ekipa zaprezentowali teledysk do pierwszej piosenki, która zapowiada ich płytę pt. SEZON 3.

3KIPA jest utrzymany w popowo-trapowej stylistyce. Kawałek, w którym youtuberzy śpiewają o dotychczasowym życiu i nadchodzącym sezonie, podbił internet.

W niewiele ponad tydzień od premiery, teledysk do 3KIPY odtworzono na YouTube ponad 16 milionów razy! To rekord dynamiki przyrostu wyświetleń w polskim serwisie. Singiel znalazł się też na pierwszym miejscu rankingu TOP50 Spotify Polska.

Przypomnijmy, że wideo do nowych piosenek Ekipy były nagrywane w Dubaju i na Zanzibarze. Mówi się, że na teledysk do 3KIPY wydali około 400 tysięcy złotych.

Córka Beyonce z nagrodą Grammy. Za co 9-letnia Blue Ivy dostała statuetkę? >> 

Ekipa – płyta SEZON 3

Przy tworzeniu płyty Ekipy Friza brali udział m.in. B.R.O, Cleo, Donatan i Jacek Pala „Jacuś”. Z filmu dokumentalnego INFLUENCERZY BEZ CENZURY wynika, że zaproszenie do współpracy dostali też tacy raperzy jak Mata i Bedoes, ale odmówili.

Premiera krążka zapowiadana jest na czerwiec 2021 roku, jednak już teraz można go kupić w preorderze. Dostępne są 3 wersje deluxe. Najtańsza kosztuje 39,99 złotych. Za wersję kolekcjonerską trzeba zapłacić 79,99 złotych, a za BOX Premium – 399, 99 złotych.

Już teraz mówi się, że album Ekipy ma duże szanse na zdobycie statusu diamentowej płyty. Aby to osiągnąć, musi sprzedać się w 150 tysiącach egzemplarzy.

Kupicie płytę Ekipy?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.