News

Córka Beyonce z nagrodą Grammy. Za co 9-letnia Blue Ivy dostała statuetkę?

Córka Beyonce z nagrodą Grammy. Za co 9-letnia Blue Ivy dostała statuetkę?

Fot. YouTube.com/Access

Córka Beyonce dostała Grammy! To jej pierwszy złoty gramofon. Za co 9-letnia Blue Ivy otrzymała prestiżową nagrodę?

Grammy 2021 – WYNIKI. Beyonce przeszła do historii >> 

14 marca 2021 roku po raz 63. wręczono Grammy. Ceremonię rozdania muzycznych nagród przyznawanych przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji poprowadził aktor i komik Trevor Noah.

Grammy 2021 – córka Beyonce z nagrodą

Wśród osób, które w tym roku otrzymały złoty gramofon znalazła się m.in. córka Beyonce i Jaya-Z. 9-letnia Blue Ivy Carter zdobyła nagrodę w kategorii najlepszy teledysk za klip do utworu Brown Skin Girl, w którym wzięła udział.

Teledysk do Brown Skin Girl miał premierę latem 2020 roku. Wystąpili w nim m.in. Beyonce, Blue Ivy, Lupita Nyong'o, Kelly Rowland, SAINt JHN i WizKid. Utwór znalazł się na płycie Queen B – The Lion King: The Gift.

Blue Ivy jest drugą najmłodszą laureatką Grammy w historii. Rekord należy do Leah Peasall z The Peasall Sisters, która w 2001 roku, w wieku 8 lat, dostała wyróżnienie za wkład w soundtrack O Brother, Where Art Thou?.

Michele Morrone: nowa piosenka już jest! Beautiful ma też klip! >>

Wieczór rozdania Grammy 2021 należał do Beyonce. Artystka była nominowana do muzycznego Oscara w dziewięciu kategoriach. Otrzymała 4 statuetki (za najlepsze wykonanie rap, najlepszy teledysk, najlepszą piosenkę rap oraz najlepsze wykonanie R&B). Beyonce aktualnie ma na swoim koncie łącznie 28 statuetek i jest tym samym najczęściej nagradzaną kobietą w historii gali.

Myślicie, że Blue Ivy powtórzy sukces mamy?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.