News

Ekipa Friza szykuje nowe produkty! Tym razem to artykuły szkolne

Ekipa Friza szykuje nowe produkty! Tym razem to artykuły szkolne

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Ekipa Friza szykuje nowe produkty! Tym razem Karol Wiśniewski i jego team wypuszczą swoje artykuły szkolne. Będzie kolejny hit?

Ekipa - skład. Kim są członkowie Ekipy Friza i co o nich wiemy? >>

Youtuberzy nie zwalniają tempa! Po gigantycznym sukcesie, które odniosły lody Ekipa i otwarciu rollercoastera EKIPA Light Explorers w Energylandii, postanowili zaangażować się w kolejny biznes. 

Ekipa – artykuły szkolne

Współpracę z Ekipą rozpoczęła firma Herlitz. Już wkrótce będzie można kupić serię artykułów papierniczych, zaprojektowanych przez Karola Wiśniewskiego, Wersow i innych influencerów należących do słynnego składu. 

Bardzo cieszymy się, że zaczynamy współpracę z Ekipą, tak popularną wśród naszej grupy docelowej. Produkty przygotowane w ramach wspólnej kolekcji Herlitz/ Ekipa doskonale uzupełniają nasze portfolio. Jesteśmy przekonani, że przygotowane propozycje spodobają się naszym klientom i będą doskonałym wyborem na sezon Back to School 2021 i kolejne miesiące – cytują wypowiedź Jacka Pobłockiego z firmy Herlitz, Wirtualne Media.

Ekipa ma własny rollercoaster w Energylandii! Kiedy otwarcie EKIPA Light Explorers? >> 

Przy współpracy z producentem artykułów szkolnych Ekipa Friza wypuści zeszyty i teczki w dwóch liniach kreatywnych. W każdej powstało po 6 różnych projektów graficznych. To oznacza, że w kolekcji znajduje się 12 różnych okładek.

Warto zwrócić uwagę na oryginalność tych projektów - są niezwykle kolorowe i dopracowane w każdym detalu. To sprawi, że powinny przyciągnąć klientów do sklepów, poprzez swój niepowtarzalny design. Fani na pewno dojrzą na okładkach wizerunki przyjaciół, których na co dzień znają z domu Ekipy – zapowiada Agnieszka Szablewska, inicjator projektu po stronie Herlitz.

W ramach limitowanej kolekcji, w okresie sierpień-wrzesień 2021, do sprzedaży ma trafić 6-7 mln sztuk nowych produktów Ekipy (zeszytów w formatach A5 i A4 oraz teczek rysunkowych A4).

Lody Ekipy możesz zrobić sam! Przepis jest prosty >>

Prawdopodobnie to nie będzie ostatni wspólny projekt marki Herlitz i Ekipy Friza.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.