News

Ekipa - skład. Kim są członkowie Ekipy Friza i co o nich wiemy?

Ekipa - skład. Kim są członkowie Ekipy Friza i co o nich wiemy?

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Kim są członkowie Ekipy? Zobaczcie co wiemy o youtuberach i influencerach, którzy należą do słynnego składu. Wiecie o nich wszystko?

Ekipa Friza wysadziła samochód na urodziny Wujka Łukiego. Po co? >>

Ekipa Friza – informacje, lody 

Kanał EKIPA zadebiutował na YouTube 1 sierpnia 2018 roku. Filmy Ekipy ogląda 1,39 miliona stałych widzów. Do marca 2021 roku kanał miał ponad 75 milionów wyświetleń.

Ekipa działa na giełdzie i ma własną markę EkipaToNosi. W sklepie możecie kupić ubrania i gadżety.

W marcu 2021 roku Ekipa Friza stworzyła lody EKIPA, przy współpracy z firmą Koral. To najlepszy debiut ze wszystkich produktów, które wypuszczono na rynek przez 40 lat istnienia marki! Kiedy tylko desery pojawiły się na rynku, głośno było o aukcjach internetowych, których przedmiotem były opakowania po lodach Ekipa. Ceny licytacji papierków sięgały kilkuset tysięcy złotych.

Ekipa ma też swój rollercoaster! Kolejka EKIPA Light Explorers została otwarta 14 lipca 2021 roku. 

Lody Ekipy możesz zrobić sam! Przepis jest prosty >> 

Ekipa – płyta SEZON 3 

W lutym 2020 roku team wypuścił pierwszy singiel – Przejmujemy Jutuby. Po sukcesie piosenki, Karol Wiśniewski i jego przyjaciele postanowili nagrać płytę. Do pracy przy albumie 3 SEZON zaprosili m.in. Cleo, Donatana i B.R.O. Krążek promowały takie utwory jak 3KIPAZAEBYŚCIE, Chill, ZYGZAK. 

W ponad tydzień od premiery, klip do 3KIPY odtworzono na YouTube ponad 16 milionów razy! Wideo pobiło rekord dynamiki przyrostu wyświetleń w polskim serwisie. Inne single też błyskawicznie podbijały internet i lądowały na 1. miejscu karty Na Czasie. Teledyski do utworów zapowiadających fonograficzny debiut youtuberów zgromadziły ponad 100 milionów wyświetleń.

Na początku maja 2021 roku sprzedaż fizyczna albumu SEZON 3 w preorderze przekroczyła 15 tysięcy sztuk, co pozwala na osiągnięcie statusu Złotej Płyty. Nie wliczono w to odsłon cyfrowych.

Niedługo Ekipa Friza wyruszy w trasę koncertową. Pierwszy występ, dla posiadaczy specjalnego biletu, zapowiadany jest na początku sierpnia.

Ile zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? Kwota jest zawrotna >> 

Ekipa – członkowie

Aktualnie Ekipa liczy ponad 10 osób. W przeszłości do składu należał youtuber Mikołaj Magdziarz, znany jako Mixer.

Kto należy do Ekipy?

Friz

Karol Wiśniewski jest założycielem Ekipy. Urodził się 13 lutego 1996 roku w Krakowie. Tworzy treści na YouTube od 2010 roku.

Friz zdobył popularność dzięki filmom o grach komputerowych (m.in. o Minecraftcie), publikował też wyzwania. Później zaczął nagrywać vlogi.

Na Instagramie @frizoluszek Karola Wiśniewskiego obserwują prawie 3 miliony osób! 25-latek może pochwalić się tytułem najbardziej wpływowego Youtubera według magazynu Forbes.

W marcu 2021 roku fani mogli oglądać Roast Friza.

 

Wersow

Wersow jest dziewczyną Friza od 2018 roku. W internecie możemy znaleźć informacje, że 24-latka pochodzi z Mielca, przez wiele lat mieszkała w Austrii. Ma młodszą siostrę Nadię i brata Kacpra.

W grudniu 2019 roku Weronika Sowa ogłosiła, że otwiera własny sklep. Influencerka stworzyła też linię kosmetyków.

Po maturze dziewczyna Friza została studentką prawa na uczelni w Krakowie. 

Na Instagramie @wersow, dziewczyna Friza ma 2,7 miliona fanów. W maju 2021 roku opublikowała film, w którym opowiedziała o operacji powiększenia biustu

 

Wujek Łuki

Łukasz Wojtyca jest menadżerem Ekipy. W 2021 roku skończył 36 lat. W 2019 roku ujawniono, że jest w związku z Kasią Bożek.

Wujek Łuki jest ogromnym wsparciem dla gwiazd Ekipy. Możecie znaleźć go na Instagramie @wujekluki.

 

 

Murcix

Marta Błoch należy do Ekipy Friza prawie od początku istnienia teamu.

23-latka prowadzi kanał na YouTube, na którym publikuje filmy m.in. z podejmowanych przez siebie wyzwań. Jest aktywna też na Instagramie (@murcix) i TikToku (@murcix_official). Jej profil w ostatniej aplikacji śledzi ponad 900 tysięcy osób.

 

Poczciwy Krzychu

Tak naprawdę nazywa się Kamil Chwastek. 31 lipca 2021 roku będzie obchodził 27. urodziny. Do jego głównych zadań ma należeć zajmowanie się zaopatrzeniem i logistyką grupy.

Z informacji dostępnych w internecie możemy dowiedzieć się, że Poczciwy Krzychu ukończył studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej i w przeszłości był piłkarzem. Jego pasją jest motoryzacja.

Poczciwy Krzychu też prowadzi własny kanał na YouTube. Ma ponad milion subskrypcji. Na Instagramie znajdziecie go oczywiście pod nickiem @poczciwykrzychu.

 

Patec

Jakub Patecki ma 23 lata. Możecie znać go z kanału WszystkoVlog, który tworzył ze swoim przyjacielem Bodziem.

Patec prowadzi kanał na YouTube jako PatecWariatec. Jak sam zapewnia, znajdziecie tam „challenge, zabawę, hulanki i swawole”. ;-) Jego filmy ogląda blisko milion stałych widzów. Z kolei na Instagramie jego profil @patec_wariatec śledzi 1,6 miliona osób.

 

Tromba

Tromba, czyli Mateusz Trąbka ma 25 lat. Na YouTube nagrywa vlogi i challenge. Mateusz Trąbka i Friz mieli się poznać przez aplikację.

Od 2019 roku dziewczyną Tromby jest Marcysia Ryskala, która też należy do Ekipy.

Tromba ma profil na Instagramie @trombabomba

 

Marcysia

To partnerka Mateusza Trombki. Marcysia, a właściwie Maria, Ryskala 25 grudnia 2021 roku skończy 24 lata.

Znakiem rozpoznawczym Marcysi są tatuaże. Influencerka ma „dziary” m.in. na szyi i dłoniach.

Prowadzi kanał na YouTube od 2020 roku. Jej pierwszym filmem było Hot16challenge2. Głównie nagrywa wyzwania i filmy o tematyce lifestyle’owej. W niespełna ponad rok Marcysia zebrała milion subskrypcji.

Marcysię Rylską znajdziecie też na TikToku @ryskalamarcysia i Instagramie @ryskalamarcysia.

 

Mini Majk

Mateusz Krzyżanowski ma 26 lat. Tak jak inni członkowie Ekipy, prowadzi własny kanał na Youtube (1,46 miliona subskrybcji).

Zanim Mini Majk został influencerem i youtuberem pracował m.in. w firmie produkującej zdrową żywność i w nocnych klubach.

Mini Majk ma około 130 centymetrów wzrostu. Jest to spowodowane achondroplazją, na którą Mini Majk cierpi od urodzenia.

Mini Majk był zawodnikiem w Fame MMA 5. Jego przeciwnikiem był Lord Kruszwil.

Na Instagramie @ _minimajk ma blisko 2 miliony fanów.

 

Nowciax

Tak naprawdę nazywa się Piotr Nowak. Jest nie tylko influencerem i youtuberem, lecz także fotografem. Nowiax nie ujawnił ile ma lat.

Fani podejrzewali, że dziewczyną Piotra Nowaka jest Murcix. Jakiś czas temu youtuber zaprzeczył tym plotkom. Prawdopodobnie w tej chwili Nowciax jest singlem.

Filmy Nowciaxa możecie oglądać na YouTube @Nowciax. Szukajcie go też na Instagramie @nowciax. Tam obserwuje go 660 tysięcy osób.

 

Fusia

Kasia Bożek jest znana też jako Fusialka lub Fusiałka. W czerwcu 2021 roku skończyła 23 lata. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że pochodzi z Jastrzębia-Zdroju.

Od niedawna Fusia publikuje własne filmy na YouTube. Pierwsze wideo pojawiło się na kanale 4 miesiące temu.

Kasia Bożek zaczęła przygodę z CS GO kiedy miała 13 lat. W 2019 roku wzięła udział w kilku turniejach. Więcej zdjęć Kasi znajdziecie na Instagramie @fusialka. W tej chwili obserwuje ją tam 1,3 miliona fanów.

 

Paulina Kozłowska 

Pisząc o Ekipie, nie możemy zapomnieć o dziewczynie Mini Majka! Paulina Kozłowska ma 19 lat. Jest o 6 lat i jeden miesiąc młodsza od swojego chłopaka, którego poznała na imprezie. Paulina w styczniu obchodzi urodziny. 

Niedługo Paulina Kozłowska zaczyna studia. Kierunek jaki wybrała to kosmetologia. 

Możecie obserwować ją na Instagramie @paulinaakozlowska.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.