News

Lody Ekipy w 2023 r. będą nadal dostępne? Sprawa została przesądzona

Lody Ekipy w 2023 r. będą nadal dostępne? Sprawa została przesądzona

fot. Instagram.com/frizoluszek

Lody Ekipy trafiły na rynek wiosną 2021 roku i okazały się sukcesem, jaki prawdopodobnie przerósł najśmielsze oczekiwania.

Lody promowane przez Ekipę były najlepszym debiutem ze wszystkich produktów, które wypuszczono przez 40 lat istnienia marki Koral.

Wujek Łuki prezesem Ekipa Holding. Poprzedni złożył rezygnację >>

Głośno było też o aukcjach internetowych, których przedmiotem były opakowania po lodach Ekipa. Ceny licytacji papierków sięgały kilkuset tysięcy złotych. Powstały nawet… buty z opakowań po popularnych sorbetach.

Latem 2022 roku do sprzedaży trafił nowy smak lodów Ekipa – kwaśne jabłko.

W sumie Ekipa i GenZie ze spółki Ekipa Holding mają na swoim koncie sześć grup produktów. To nie tylko lody, lecz także napoje, donuty, czekoladki i praliny artykuły szkolne oraz kosmetyki do makijażu.

Friz: skopiowano pomysł na program od youtubera? Jest reakcja >>

Ekipa – nowe lody

Będą kolejne lody Ekipy – donoszą Wirtualne Media. Czytamy, że Ekipa Holding w grudniu podpisała umowę licencyjną z firmą PPL Koral dotyczącą produkcji nowych lodów.

Z uwagi na duże zainteresowanie produktami Koral powstałymi przy dotychczasowej współpracy, przewidujemy, iż zawarcie niniejszej umowy i wynikające z niej wynagrodzenie może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Spółki – przekazała w sprawozdaniu Ekipa Holding.

Nie ujawniono jeszcze szczegółów nowej edycji lodów Ekipa. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.