News

Ekipa z własną grą. My Dino Friend zrobi furorę?

Ekipa z własną grą. My Dino Friend zrobi furorę?

fot. Instagram.com/frizoluszek/YouTube.com/Pure Guide

Od początku 2021 roku mówiło się o tym, że Ekipa Friza wyda przynajmniej dwie gry. Pierwsza z nich już jest dostępna. Jak grać w My Dino Friend? 

Ekipa Friza wejdzie na giełdę w 2022? Wycena jest kosmiczna >>

Ekipa – gra My Dino Friend

My Dino Friend to pierwsza gra Ekipy Friza na telefon. Od niedawna jest dostępna w sklepie Google Play, a w ciągu kilku tygodni ma pojawić się też w wersji na iOS.

Bezpłatna gra mobilna, przy której współpracowali spółka Ekipa Holding oraz studio T-Bull, jest podobna do popularnego kiedyś Tamagtochi. W My Dino Friend dinozaur wykluwa się z jajka, a zadaniami gracza jest opiekowanie się Dino, zapewnianie mu rozrywki i urządzanie dla niego domu. Z biegiem czasu dinozaur będzie się rozwijał.

Friz jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. Trafił na prestiżową listę, przegonił topowych piłkarzy >> 

Gra od Ekipy działa za darmo, ale są w niej też dodatkowe, płatne opcje (np. gadżety dla dinozaura). Najtańszy dodatek ma kosztować 4,89 złotych, a najdroższy… 489,99 złotych.

Gra My Dino Friend jest kierowana do dzieci (3+) i młodszych nastolatków.

To pierwsza z gier, której koncepcja i projekt zostały opracowane wspólnie z zespołem Ekipy. Zgodnie z zapowiedziami przygotowaliśmy grę, która skierowana jest do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Nasz tytuł będąc w kategorii casual pozwala nam dotrzeć do międzynarodowej publiczności – cytuje Krzysztofa Misiałkiewicza, prezesa Ekipa Holding, portal Wirtualne Media.

Friz i Wersow zrobili sobie nowy, wspólny tatuaż. On nie chciał już się 'dziarać' >> 

Serwis podaje, że od grudnia 2020 roku nad grą My Dino Friend pracowało kilkanaście osób. Budżet produkcji wyniósł ok. 1,2 mln zł.

W ciągu 3 dni od premiery, My Dino Friend pobrano ponad 10 tysięcy razy. Aktualna ocena to 3,9.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.