News

Friz jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. Trafił na prestiżową listę, przegonił topowych piłkarzy

Friz jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. Trafił na prestiżową listę, przegonił topowych piłkarzy

fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz znalazł się na liście najmłodszych polskich milionerów. W prestiżowym rankingu pokonał topowych piłkarzy.

Friz i Wersow zrobili sobie nowy, wspólny tatuaż. On nie chciał już się 'dziarać' >> 

Magazyn Wprost opublikował listę najmłodszych milionerów w Polsce. Wśród osób, które dorobiły się fortuny przed czterdziestką pojawił się m.in. lider Ekipy.

Lista najmłodszych milionerów w Polsce. Na którym miejscu Friz? 

Friz jest pierwszym twórcą internetowym, który znalazł się w gronie najmłodszych polskich milionerów. 25-letni Karol Wiśniewski zajął 21. miejsce na 40 możliwych i wyprzedził m.in. Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka. Zarobił też więcej niż Agnieszka Radwańska. 

Suma 200 milionów złotych pozwoliła trafić narzeczonemu Wersow na listę najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Tyle ma być warta Ekipa Friza.

Friz kupił pierwszy własny dom. Kosztował 7 milionów [WIDEO] >> 

Friz i pozostali członkowie jego Ekipy są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Nie tylko działają w social mediach, lecz także wydali swoją płytę, wypuścili własne lody, napoje czy artykuły szkolne. Każde z tych przedsięwzięć osiągało spektakularny sukces.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że firma Ekipa Holding, w której Friz ma 60% udziałów, planuje wejść na rynek akcji prowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.