News

Napoje Ekipy w ogniu krytyki. 'Liczy się tylko kasa'

Napoje Ekipy w ogniu krytyki. 'Liczy się tylko kasa'

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Napoje Ekipy zostały skrytykowane przez znaną dziennikarkę. Autorka publikacji m.in. na temat zdrowia w ostrych słowach skomentowała skład i cenę produktów od Friza i jego teamu.

Ekipa Friza: Marcysia przeszła operację. Co się stało? >>

Jakiś czas temu na rynku pojawiły się napoje sygnowane logo Ekipy Friza. Oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym są inspirowane lodami youtuberów, które kilka miesięcy wcześniej stały się hitem sprzedaży.

Napoje Ekipa – Katarzyna Bosacka ostro o produktach

Jakiś czas temu napoje Ekipy wzięła pod lupę Katarzyna Bosacka, która zajmuje się tematyką zdrowego żywienia oraz praw konsumenckich. Dziennikarka nie ma dobrego zdania o oranżadach z powodu ich składu oraz wysokiej ceny.

20 łyżeczek cukru w litrze? Napój truskawkowy bez truskawek? No i co z tego, że dzieci w Polsce są coraz grubsze, gdy dla Ekipy Friza liczy się tylko kasa? Nowe napoje o smaku truskawkowym i cytrynowym mają podobnie kiepski skład, co lody Ekipy. (…) No i ta cena. Za 250 ml wody z cukrem musimy zapłacić uwaga… 4,49 zł, co oznacza, że litr kosztuje prawie 20 zł! Każdy, kto promuje śmieciowe jedzenie wśród dzieci, powinien brać pełną odpowiedzialność za to, co robi – napisała w mediach społecznościowych.

Ekipa splagiatowała grafikę światowej firmy? Chodzi o ten rysunek na koszulkach >> 

Podzielacie tę opinię?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.