News

Ekipa Friza wypuszcza napoje. Od kiedy w sklepach i jaka cena?

Ekipa Friza wypuszcza napoje. Od kiedy w sklepach i jaka cena?

fot. Instagram.com/frizoluszek

O tym, że Karol „Friz” Wiśniewski i jego Ekipa planują wypuścić swoje napoje, mówi się od dłuższego czasu. Wiadomo kiedy produkty pojawią się w sklepach.

Wersow na zdjęciach z dzieciństwa. 'Mała Werka' >> 

Po lodach i artykułach szkolnych od Ekipy przyszedł czas na coś nowego. Po spektakularnym sukcesie współpracy z marką Koral, firma z Nowego Sącza, wspólnie z influencerami, stworzyła napoje.

Ekipa – napoje

Jak donoszą Wirtualne Media, wyprodukuje je Krynica Vitamin, dystrybucją oraz docieraniem do klienta biznesowego zajmie się firma Koral, a promocja konsumencka będzie należała do Ekipy.

Napoje Ekipa są inspirowane lodami Ekipa i będą dostępne w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań słynnych sorbetów. Oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym będzie można kupić w opakowaniach o pojemności 250 ml, w dwóch wersjach kolorystycznych.

Lody Ekipy znikną? Jest wniosek o zastrzeżenie nazwy >>

Napoje i marka Koral to do tej pory były dwa różne światy, ale jak pokazał sukces lodów Ekipa, który zaskoczył nawet nas samych, zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Cieszymy się, że smaki, które pokochała młodzież będą teraz dostępne również w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami zrobimy wszystko, aby i napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim oryginalnym smakiem naszych konsumentów – mówi dyrektor marketingu firmy Koral, Piotr Gąsiorowski. Cytat pochodzi z portalu wirtualnemedia.pl.

Napoje Ekipa – od kiedy w sklepach? Cena

Napoje Ekipa mają trafić na sklepowe półki pod koniec września 2021 roku. Producent zapowiada, że seria będzie „limitowana ilościowo”.

Friz rozdał fanom 28 tysięcy złotych. Pokazał reakcje >>

Ile będą kosztować napoje od Friza i pozostałych członków Ekipy? Dokładna cena nie jest jeszcze znana. Kiedy lody Ekipy trafiły do sprzedaży, trzeba było za nie zapłacić około 2 złote. Prawdopodobnie napoje Ekipa też będą kosztować kilka złotych.

Spróbujecie tych napojów?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.