News

Ile zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? Kwota jest zawrotna

Ile zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? Kwota jest zawrotna

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Ile już teraz zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? W internecie opublikowano informacje na ten temat. Kwota robi wrażenie!

Ekipa i Roxie Węgiel – Napad na bank ma klip, który trzeba zobaczyć! >> 

Ekipa – SEZON 3

Cała płyta Ekipy jest już dostępna do odsłuchu na wszystkich platformach streamingowych. SEZON 3 zawiera 13 utworów, w tym dobrze już znane single 3KIPA, Zaebyście, Chill i Zygzak. Teledyski do utworów zapowiadających fonograficzny debiut youtuberów zgromadziły ponad 100 milionów wyświetleń.

Przy tworzeniu albumu Friz i jego ekipa współpracowali m.in. z B.R.O, Cleo, Donatanem i Jackiem Palą „Jacusiem”. Jakiś czas temu na YouTube pojawiło się wideo do singla Napad na bank, który influencerzy nagrali wspólnie z Roksaną Węgiel.

„SEZON 3” oferuje pop-trapowy rollercoaster i idealny scenariusz beztroskiego życia. EKIPA przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków – czytamy na stronie ekipatonosi.pl.

Ekipa: koncert z biletami za 420 złotych przełożony! Dlaczego? >> 

Przypomnijmy, że już po tym jak w sieci pojawił się pierwszy singiel promujący krążek Ekipy, mówiło się, że SEZON 3 ma duże szanse na zdobycie statusu Diamentowej Płyty. Osiąga się go po sprzedaży 150 tysięcy sztuk. Na początku maja 2021 roku sprzedaż fizyczna albumu SEZON 3 w preorderze przekroczyła 15 tysięcy sztuk, co pozwala na osiągnięcie statusu Złotej Płyty. Nie wliczono w to odsłon cyfrowych.

Ekipa – ile zarobiła na płycie?

Niedawno spółka Ekipa Holding przekazała, że przychody ze sprzedaży EKIPA – SEZON 3 w preorderze wyniosły 2 202 241,92 złotych netto (2 708 757,56 brutto). Wliczono w to przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249, 30 zł; teledyski z kanału EKIPA – 351 623,62 zł (stan na maj 2021). Dochód ze Spotify to 161 369 zł netto (dane szacunkowe). 265 000 zł netto wpłynęło od sponsorów. Wymienione przychody pochodzą ze sprzedaży preorderu i nie uwzględniają premiery płyty.

W wakacje 2021 Ekipa planuje wypuszczenie kilku teledysków, w tym jednego wykonanego w wersji animowanej. W momencie opublikowania go na YouTube ma to być najbardziej zaawansowany teledysk animowany w Polsce.

Niedługo Ekipa Friza wyruszy w trasę koncertową. Pierwszy występ, dla posiadaczy specjalnego biletu, zapowiadany jest na początku sierpnia.

Ile zarabia Friz? Pokazał stan konta [WIDEO] >> 

Ekipa: SEZON 3 – TRACKLISTA:

 1. 3KIPA
 2. Zaebyście (feat. Qry
 3. Napad na bank (feat. Roxie)
 4. Chill
 5. Ja to tak czuję (feat. B.R.O)
 6. Sen
 7. Selfmade
 8. Na zajawce
 9. Uśmiech
 10. Do fury
 11. Zygzak (feat. Jacuś)
 12. Influencer Party Hard
 13. Dobry mood

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.