News

Ekipa – ZYGZAK to nowy singiel. Znowu są numerem 1!

Fot. YouTube.com/EKIPA

Jest nowy singiel Ekipy. Dzięki piosence ZYGZAK, Friz i jego team po raz kolejny są numerem jeden!

Ekipa Friza będzie miała własne gry? >> 

Ekipa – nowa piosenka ZYGZAK

Po świetnie przyjętych utworach 3KIPA, ZAEBYŚCIE i Chill z płyty Sezon 3, Ekipa wypuściła kolejny kawałek. Piosenka ZYGZAK, do której teledysk pojawił się na YouTube 27 maja 2021 roku, powstała przy współpracy z Jacusiem, czyli Jackiem Palą.

„Zygzak”, bo tak nazywa się kolejny singiel EKIPY, to dowód na to, że w rapie można odejść od znanych schematów. Po bardziej klasycznych, aczkolwiek dalej przebojowych utworach, nastała elektroniczna eksplozja i parkietowy wycisk ze zwrotkami Jacusia, Friza oraz Nowciaxa, którzy bawią się na wszelkie możliwe sposoby swoim wokalem. Chłopaki nie dadzą ci chwili wytchnienia - poddasz się tym energetycznym rave’om, tańcząc do białego rana – czytamy w opisie.

Sceny klipu do nowej piosenki Ekipy były kręcone w parku rozrywki Energylandia.

Chyba już dla nikogo nie jest zaskoczeniem wiadomość, że ZYGZAK Ekipy znalazł się na 1. miejscu Karty Na Czasie. Taki sam sukces odniosły poprzednie single zapowiadające płytę youtuberów. W kilkanaście godzin od premiery nowy teledysk obejrzano prawie 3 miliony razy.

Ekipa – Chill to hit lata 2021? Już bije rekordy >> 

Ekipa – płyta Sezon 3

Przy swoim albumie Ekipa Friza pracowała nie tylko z Jacusiem, lecz także m.in. z B.R.O, Cleo i Donatanem. Premiera jest zapowiadana na czerwiec 2021 roku. Do 1 czerwca krążek można kupić w preorderze.

ZYGZAK to do tej pory najlepsza piosenka Ekipy?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.