Reklama
placeholder
News

Imiona dzieci Muska i Grimes. Michał Wiśniewski by na to nie wpadł

Imiona dzieci Muska i Grimes. Michał Wiśniewski by na to nie wpadł

fot. YouTube/Vanity Fair/

Reklama
Reklama
placeholder

Elon Musk i Grimes tworzą tajemniczy i burzliwy związek od 2018 roku. Pod koniec 2021 roku przedsiębiorca potwierdził zakończenie romantycznej relacji z artystką. Poróżnić miała ich intensywna praca obojga, a przez to brak czasu na wspólne życie oraz to, że znajdowali się najczęściej w odległych od siebie lokalizacjach.

Para zdecydowała się pozostać w przyjacielskiej relacji i  wychowywać wspólnie dwójkę dzieci, które nazwali bardzo nietypowo: Exa Dark Sideræl Musk oraz X Æ A-Xii. Niedawno na świat przyszła ich trzecia pociecha, co przez długi czas trzymali w tajemnicy. We wrześniu 2023 roku Musk zdecydował się przekazać światu, jak nazywali swojego kolejnego potomka. Jak można było się spodziewać, imię jest wyjątkowo oryginalne.

Elon Musk i Mark Zuckerberg: WALKA potwierdzona! Lokalizacja szokuje >>

Elon Musk i Grimes - jak nazywa się ich trzecie dziecko?

Walter Isaacson, który jest twórcą biografii Elona Muska, przekazał, że 52-latek oraz jego o 17 lat młodsza partnerka, Grimes, mają łącznie trójkę dzieci. Biznesmen potwierdził tę informację i wyjawił, że ich najmłodszy, dotąd ukrywany przed mediami syn nazywa się Tau Techno Mechanicus. 

Pierwsze dziecko popularnej pary urodziło się w 2020 roku, a rok później, dzięki pomocy surogatki, na świecie pojawiła się ich córka. Grimes i Musk chcieli jak najdłużej utrzymywać w tajemnicy istnienie swojego drugiego syna. Chłopiec miał pojawić się w rodzinie już w 2022 roku. 

Zdjęcie Elona Muska w tej koszulce stało się viralem. Napis bawi i wzbudza kontrowersje >>

Elon Musk ma za sobą wiele związków oraz trzy małżeństwa. Pierwszy ślub zawarł z Justine Musk, z którą miał piątkę dzieci. Niestety ich pierwszy syn, Nevada, zmarł w wyniku nagłej śmierci łóżeczkowej. 52-latek ma również dwa bliźniaki z Shivon Zilis, o imionach Strider i Azure. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama