News

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pokazała pierścionek

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka pokazała pierścionek

fot. instagram.com/elaromanowska

Elżbieta Romanowska zaręczyła się! Aktorka serialowa i filmowa oraz prezenterka telewizyjna pochwaliła się na Instagramie zaręczynowym pierścionkiem i romantycznym zdjęciem z ukochanym.

Elżbieta Romanowska - wiek, seriale, programy

37-letnią Elżbietę Romanowską doskonale znacie z takich seriali jak np. Ranczo, 2XL czy Barwy Szczęścia. Obecnie gwiazda prowadzi również popularny program Anything Goes – Ale Jazda!, w którym udział biorę znane postacie z różnych dziedzin sportu i kultury.

Klaudia Halejcio JEST W CIĄŻY! Pokazała USG i partnera >>

Elżbieta Romanowska zaręczona! Kim jest jej partner?

Elżbieta Romanowska nowinę o zaręczynach obwieściła fanom za pośrednictwem profilu na Instagramie. W Walentynki pokazała tam dwa zdjęcia – jedno z partnerem, na którym para całuje się na krakowskim rynku, a z drugie z pierścionkiem zaręczynowym. 

Tym samym Romanowska po raz pierwszy pokazała też swojego ukochanego! O przyszłym mężu Elżbiety wiadomo niewiele – ma na imię Tomek i kieruje jedną z agencji reklamowych. Podobno zakochanych połączyła wspólna miłość do teatru i kina. 

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie, a nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama, denerwował mnie ten dzień, aż do momentu, gdy zrozumiałam, że to święto miłości, miłości, która ma wiele twarzy! (...) Ja dziś wraz z moim narzeczonym wzniesiemy toast za was i za miłość – brzmi podpis „zaręczynowego” zdjęcia Elżbiety Romanowskiej.

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.