News

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie! Wstrząsające wyznanie modelki

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie! Wstrząsające wyznanie modelki

Fot. Instagram.com/emrata

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie! Modelka zdecydowała się na wstrząsające wyznanie.

Paris Hilton ofiarą przemocy w związkach. Opowiedziała o tym >>

Emily Ratajkowski była molestowana?

15 września na łamach New York Magazine ukazał się felieton Emily Ratajkowski, w którym modelka pisze o napaści seksualnej, której padła ofiarą w 2012 roku.

W Buying Myself Back: When Does a Model Own Your Own Image? 29-latka wspomina, że pojechała z ​​ówczesnym agentem do mieszkania fotografa Jonathana Ledera na sesję zdjęciową dla magazynu Darius. Wymagany był nocleg.

Nigdy na mnie nie patrzył. Im bardziej  nie okazywał zainteresowania, tym bardziej chciałam udowodnić, że jestem warta jego uwagi. Wiedziałam, że jeśli mu zaimponuję, to pomoże mojej karierze – napisała Ratajkowski.

W domu fotografa było dwoje dzieci i makijażystka. Okazało się, że modelka będzie musiała pozować w bieliźnie, co ją zaskoczyło.

Mój agent nie wspomniał, że to będą takie zdjęcia, ale nie martwiłam się. Wcześniej robiłam niezliczone zdjęcia bielizny.

W czasie sesji zdjęciowej, Jonathan Leder zaproponował Emily Ratajkowski kieliszek czerwonego wina, a ona się zgodziła, żeby „sprawiać wrażenie dojrzałej i profesjonalnej”.

J.K. Rowling znów podpadła fanom. O co chodzi w #RIPJKRowling? >>

Po jakimś czasie fotograf miał zaproponować zdjęcia nago. W felietonie modelka napisała, że wypiła tyle wina, że pozowanie przed obiektywem było wręcz niemożliwe. Później miało dojść do napaści seksualnej:

Większość tego, co działo się później pamiętam jak przez mgłę, z wyjątkiem  pewnego uczucia. Nie pamiętam całowania, ale pamiętam, jak nagle jego palce znalazły się we mnie. Instynktownie podniosłam rękę i siłą wyciągnęłam ze mnie jego palce. Nie powiedziałam ani słowa. Nigdy nikomu o tym nie mówiłam, starałam się o tym nie myśleć. Poszłam spać, a następnego dnia złapałam pociąg do domu – cytuje wypowiedź Emilly Ratajkowski The Guardian.

Po latach zdjęcia, które zrobił Jonathan Leder zostały wykorzystane w książce – Emily Ratajkowski. Według modelki znalazły się tam bez jej zgody, czemu fotograf zaprzecza.

Emily Ratajkowski była molestowana? Przedstawiciele fotografa komentują

Portal Pagesix skontaktował się z przedstawicielami Jonathana Ledera. Imperial Publishing zaprzecza zarzutom Emily Ratajkowski.

Oczywiście pan Leder całkowicie zaprzecza. Jej zarzuty o tym, że była napadnięta są oburzające – czytamy na stronie pagesix.com.

Według Imperial Publishing, Emily Ratajkowski złożyła „tak lubieżne” oświadczenie, bo nie może powstrzymać publikacji książki Ledera.

New York Magazine cytuje samego fotografa, który twierdzi, że zarzuty Amerykanki są „zbyt tandetne i dziecinne, by na nie odpowiadać”.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 1 as a blondie

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just dropping in

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi 👋🏽

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.